Treneri izveli kombinovane timove: Leotar eliminisao Romaniju

Slavlje Leotara/ Vaso Ljubenko

Trebinjski Leotar dohvatio je četvrtfinale Kupa "dr Milan Jelić" pobjedom u osmini finala protiv Romanije 3:0.

I jedna i druga ekipa je izašla u kombinovanom sastavu na ovaj meč, sa dosta igrača koji nisu bili starteri u većoj mjeri u prethodnim utakmicama, i uz po nekoliko koji nisu ni bili u kombinaciji za meč, a u takvom odnosu snaga bolje se snašao domaći tim.

Golom Uroša Đuričkovića Leotar je stigao do 1:0 i to je bio rezultat prvog poluvremena. Zbog udaranja protivničkog igrača u glavu Matija Račić dobija direktan crveni karton u 55. minuti i nakon toga brzo Leotar stiže do još dva gola. Prvo se u strijelce upisuje nekadašnji fudbaler Romanije Marko Radosavljević, a onda tri minute kasnije i rezervista u ovom meču Aleksa Batos.

LEOTAR - ROMANIJA 3:0 (1:0)