Simultanka Bojana Markovića

Marković trostruki strijelac/ Goran Riro Radimirović

U utakmici 1/8 finala Kupa Republike Srpske „dr Milan Jelić“ odigranoj danas na Gradskom stadionu u Šamcu Kozara je savladala Borac sa 3:2 i plasirala se u četvrtinu finala Kupa Republike Srpske.

Strijelac golova za Kozaru bio je Bojan Marković u 2., 43. i 47. minuti, dok je domaćin smanjio prednost Kozare golovima Bogdanovića u 68. i Marčete u 87. minuti.

BORAC (Š) - KOZARA 2:3 (0:2)
Gradski stadion u Šamcu
Gledalaca: 100
Sudija: Marko Erak (Krupa na Vrbasu)
Strijelci: 0:1 Marković 2, 0:2 Marković 43, 0:3 Marković 47, 1:3 Bogdanović 58, 2:3 Marčeta 87
Žuti kartoni: Mitrović (Borac), Kovljen, Bundalo, Medović (trener) (Kozara)

FK Borac (Šamac): Maslić M., Nišić O. (od 52. min. Pivašević S.), Petrović N. (od 61. min. Pupčević B.), Popović S., Blagojević G. (od 61. min. Bogdanović S.), Marčeta P., Dakić N. (od 52. min. Bogdanović N.), Ćosović D., Mitrović N., Simeunović M. (od 52. min. Arsenić S.), Bijelić D., trener: Stokić J., klupa: Đurić R., Cvjetković V., Rakić M.

FK Kozara (Gradiška): Zeljković Nj., Maeda H., Govedarica S. (od 67. min. Bundalo M.), Marković B. (od 58. min. Ljubičić N.), Jandrić S. (od 58. min. Maksimović D.), Sukara D. (od 67. min. Tešić V.), Dakić M., Kovljen S., Veljkić Đ., Pljevaljčić O., Pepić D., trener Medović A., klupa: Kačavenda L., Babić M., Tešić P., Bobić L., Dojčinović S.