Futsaleri Sarajeva su drugi učesnici Final foura Kupa Bosne i Hercegovine u futsalu.
Poznato je da se ove godine kup igra sa završnicom četiri ekipe, po prvi put, a Sarajevo se pridružilo Salines Neimarima za sada
Sarajlije su u reprizi nedjeljnog meča Premijer lige Bosne i Hercegovine poslije boljeg izvođenja šesteraca savladali domaćeg Radnika 1:1. Junak u raspucavanju sa šest metara je bio golman Ilham Šehić koji je odbranio jedan udarac i uz jednu pogođenu stativu domaćih to je bilo dovoljno za plasman u polufinale.
Nije ova bila neka pretjerano zanimljiva utakmica. Radnik, očekivano, u svom "višku", a na prvi gol se čekalo do 19. minute kada pogađa Amel Handžić.
I u drugom poluvremenu samo jedan gol, njega je postigao Filip Jovanović, jako lijepo pogodivši kontra ugao i to je bilo konačnih 1:1.
Večeras se sastaju još Bubamara - Brod i Željezničar - Sloga.