FK „Stevan Dukić“ napustio takmičenje

Bez "Stevana Dukića" u Gradskog ligi Gradiška FOTO: fejsbuk

Fudbalski klub “Stevan Dukić” iz Rogolja saopštio je da neće moći da se takmiči u predstojećoj sezoni Gradske lige Gradiška, a kao glavni razlog naveo je ograničene finansijske mogućnosti koje uprava nije uspjela prevazići, uprkos velikoj želji i trudu.

U zvaničnom obraćanju, čelnici kluba izrazili su iskrenu zahvalnost svim igračima, trenerima, navijačima i sponzorima koji su proteklih godina ulagali svoje vrijeme, energiju i sredstva u opstanak kluba.

Iako nas na terenu neće biti u narednoj sezoni, nadamo se da ovo nije kraj priče FK 'Stevan Dukić' Rogolji, već samo pauza do nekih boljih vremena“, navodi se u saopštenju.

Gradsku ligu Gradiška će za sada krojiti devet klubova: FK Polet, FK Jedinstvo, FK Mladost, FK Ratar, FK Bratstvo, FK “13 Skojevki”, iz Područne Lav lige Gradiška u Gradsku je ispala Sloboda iz Donjih Podgradca, dok su Kalemi i Jablanica formirali organe kluba i ekipu, te ponovo krenuli sa takmičenjem.

Pored „Stevan Dukića“, takmičenje je napustilo i Borac iz Mašića.

Mikro mreža


XS SM MD LG XL XXL