21.11.2016 Jagoš Jagoš

Zoran Kvržić pogodio za Šerif Tiraspol
  Igrači bh u ino- klubovima
Edin Džeko (Roma) (6) – požutio u 90.minuti u porazu od Atalante (1:2). Ervin Zukanović (Atalanta) (7) – igrao cijeli susret u pobjedi nad Romom (2:1). SenadLulić (Lacio) (7) – igrao u domaćoj pobjedi nad Đenovom (3:1). Srđan Grahovac (Rapid Beč) (6) – igrao od 33., požutio u 37.minuti u porazu kod Salzburga (1:2). Edin Cocalić (Mehelen) (7) – svih 90 minuta u pobjedi nad Standardom iz Liježa (2:1). ZinedinMustedanagić (Sparta Prag) (7) – ušao u igru nakon odmora u pobjedi nad Karvinom (3:0). Asmir Begović (Čelzi) – sjedio na klupi u gostujućoj pobjedi kod Mildlesbrua (1:0). Ervin Bičakčić (Hofenheim) (7) – igrao od 22., požutio u 40.minuti u domaćem 2:2 sa Hamburegerom. Emir Spahić (Hamburger) – nije još sanirao povrede sa utakmice u Atini za reprezenataciju BiH, njegova ekipa odigrala neriješeno kod Hofenheima (2:2). Izet Hajrović (Verder Bremen) – nije ulazio u igru u domaćem porazu od Ajntrahta iz Frankfurta (1:2). Toni Šunjić (Štutgart) – sjedio na klupi u gostima kod Union Berlina (1:1). Mato Jajalo (Palermo) – nije ulazio u igru u porazu kod Bolonje (1:3). Rade Krunić (Empoli) (6) – zamijenjen u 58.minuti u domaćem porazu od Fiorentine (0:4). Haris Medunjanin (MakabiTel Aviv) (7) – igrao cijeli susret u gostujućoj pobjedi kod HapoelKirjatŠmona (2:1). Zoran Kvržić (7,5)  i Mateo Sušić ( 7) (Šerif Tiraspol) –Kvržić doveo ekipu u vođstvo u 62.minuti (2:1) u pobjedi u gostima kod Saksana (5:1), Sušić igrao cijeli susret. Vlastimir Jovanović (Niecieza) (7) – puna minutaža u pobjedi kod Arke Gdinia (3:1). Jasmin Burić (Leh Poznan) – nije bio u sastavu u domaćoj pobjedi nad SlaskomVroclav (3:0). Samir Memišević (Groningen) – ušao u igru u sudijskojnadoknadi u pobjedi nad Ado den Hagom (2:1). Dario Dumić (NEC) (6) – igrao u gostujućem porazu kod Ajaksa (0:5). Emir Halilović (Spartak Trnava) (7) – zamijenjen u 90.minuti u pobjedi kod TatranPrešova (3:1). Adi Mehremić (Spartak Mujava) (6) – igrao do 63.minute u domaćem porazu od Žiline (1:2). NerminHaskić (7) i Bojan Letić (Žilina) – Haskić igrao do 80.minute u gostujućoj pobjedi (2:1), Letić nije bio u sastavu. Veroljubsalatić (Sion) – igrao svih 90 minuta u porazu kod JangBojsa (3:4). Anel Hadžić (Videoton) (6) – požutio u 41.minuti u porazu kod Mezokove (1:2). Aleksandar Jovanović (Debrecen) (7) – igrao cijeli susret u gostima kod MTK –a (1:1). Đorđe Kamber (Honved) (7) – igrao svih 90 minuta kod Paksija (1:1). Emir Dilaver (Ferenvvaros) (7) – igrao u gradskom derbiju sa Vašašom (2:2). Miloš Šatara (7) i Siniša Saničanin (Mladost) – Šatara igrao svih 90 minuta, a Saničanin ušao u u igru u 90.minuti u gostujućoj pobjedi kod Rada (2:1). Petar Jovanović (Rad) (6) – puna minutaža u porazu od Mladosti (1:2). IsmarTandir (Javor) – ušao u igru u 86.minuti u pobjedi nad Radnikom (1:0). Čedomir Radić (Metalac) – sjedio na klupi u pobjedi kod Borca (2:1). Mladen Galić (Bačka) (6,5) – igrao od 7.minute u porazu kod Partizana (0:1), požutio u 33.minuti. Petar Kunić (Novi Pazar) – sjedio na klupi u porazu od Vojvodine (0:3) u Novom Sadu. NemnjaSupić (Crvena zvezda) – sjedio na klupi u pobjedi u Kruševcu (1:0). Armin Hodžić (6,5) i Amer Gojak (Dinamo Zagreb) – Hodžić igrao od 55.minute, Gojak nije ulazio u igru u 1:1 sa Istrom 1961. Renato Gojković (Istra 1961) – ušao u igru u sudijskojnadoknadi u 1:1 na Maksimiru. AmerDupovac (6) i AlemMerajić (6)  (Split) – Dupovac požutio u 81., Merajić igro od 27.minute u porazu kod Inter Zaprešića (0:2). Zvonimir Kožulj (6,5) i Josip Kvesić (6,5) (Hajduk Split) – igrali u minimalnoj pobjedi nad Zagrebom (1:0) na Poljudu. Matej Karačić (Cibalia) – igrao od 73.minute u domaćem porazu od Osijeka (0:2). Nikola Katić (6,5) i Aleksandar Jovičić (Slaven Belupo) – Katić svih 90, a Jovičić ušao u sudijskoj nadoknadi u 0:0 sa Rijekom. Haris Handžić (Rijeka) (6,5) – igrao do 57.minute u igri bez golova sa Rijekom. Irfan Hadžić i AmarRahmanović (Celje) – Hadžić od 82, Rahmanović od 87.minute i pobjedi nad Rudarom (4:0). RifetKapić (Gorica) (6,5) – igrao cijeli susret protiv Ljubljane (1:1).