Pelagićevo prejako za Jahorinu

Odbojkaši Jahorine upisali su i četvrti za redom poraz. Mnogo promjena u igračkom kadru doživila je ekipa iz Pala u odnosu na prethodnu sezonu i to je ostavilo posledica po tim.

Večeras su u Palama u dvorani Peki u zaostalom meču 5. kola Prve lige Republike Srpske posle sat i devet minuta, nadigrani su od ekipe Pelagićeva maksimalnim razultatom 0:3 po setovima 15:25, 23:25 i 21:25. Goste su do pobjede vodili, Ilija Biskupović i organizator igre Bojan Krstić.

Odbojkaši Jahorine izuzev prvog seta bili su u igri da nešto i više učine ali u nastavku bolje se u završnici setova snalaze gosti i na kraju sasvim zasluženo dolaze do tri nova boda.

Dvorana "Peki" Pale
Gledalaca: 30.

Delegat, kontrolor: Miloš Nešković / Višegrad
Prvi sudija: Draženka Babić / Istočno Sarajevo
Drugi sudija: Nebojša Pavlović / Foča

OK "Jahorina" Pale - OK "Pelagićevo" Pelagićevo 0:3 / 15:25, 23:25, 21:25

OK Jahorina: Nikola Fuštar, Mladen Đukić, Ilija Savić, kapiten Marko Simović, Bojan Vidić, Jovan Radović, Mladen Furtula, Nemanja Šuko, Predrag Močević, libero Đorđe Srdanović Trener Gorjan Vuksanović

OK Pelagićevo: Ilija Biskupović, Đorđe Pecelj, Nemanja Živković, Tomo Đuričić, kapiten Tomislav Mrkonjić, Bojan Krstić, Rade Kušlaković, Simo Radić Trener: Slobodan Vasović