03.09.2018 Administrator DC

Laktaši posrnuli

Fudbaleri Laktaša su poraženi  na gostovanju od Mladosti 3:1, a svojim greškama olakšali su domaćinu da upiše prve bodove na svom terenu. Povela je Mladost u 11. minuti preko Đorđa Jovića.

Laktaši se vraćaju u 26. minuti a strijelac je Miljan Bajić. Zabio je Bajić opet nekoliko minuta kasnije, ali je njegov gol ovaj put poništen zbog navodnog ofsajda. Negodovali su gosti na odluku pomoćnog sudije Branislava Todorovića međutim bezuspješno.

Sve dileme današnjeg derbija riješio je Džafer Džafić u 30. i 33. minuti. Do kraja utakmice više nije bilo promjena rezultata ali ni mnogo uzbuđenja. Mladost će u narednom kolu gostovati Proleteru, a Laktaši će dočekati Dubrave.

MLADOST: Rakić, Kadić, Paležnica, Huseinagić, Petruljević (od 73. Mićić), Limić, Hasić (od 70. Antonić), Jović, Rudan (od 82. Mišić), Džafić, Perić. Trener: Nihad Kadić

LAKTAŠI: Metlar (od 70. Lekić D), Telić, Bajić, Šavija, Erceg, Radetić, Keleman, Lekić S, Banjac (od 70. Bursać), Stamenković, Popović. Trener: Miljan Bajić