XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.09.2016 19:00 Crvena zvezda mts - MZT Skopje Aerodrom 91:69
2 04.10.2016 17:00 MZT Skopje Aerodrom - Partizan NIS 62:93
3 06.09.2016 17:00 Cedevita - MZT Skopje Aerodrom 82:61
4 09.10.2016 21:00 MZT Skopje Aerodrom - Cibona 85:89
5 16.10.2016 19:00 Zadar - MZT Skopje Aerodrom 71:65
6 23.10.2016 17:00 MZT Skopje Aerodrom - Karpoš Sokoli 74:71
7 30.10.2016 19:00 Mega Leks - MZT Skopje Aerodrom 87:72
8 06.11.2016 17:00 MZT Skopje Aerodrom - Union Olimpija 97:96
9 13.11.2016 12:00 Krka - MZT Skopje Aerodrom 97:87
10 18.11.2016 18:00 MZT Skopje Aerodrom - FMP 89:68
11 27.11.2016 17:00 Igokea - MZT Skopje Aerodrom 79:72
12 04.12.2016 17:00 MZT Skopje Aerodrom - Budućnost VOLI 96:90
13 10.12.2016 17:00 Mornar - MZT Skopje Aerodrom 65:64
14 17.12.2016 17:00 MZT Skopje Aerodrom - Crvena zvezda mts 73:93
15 24.12.2016 19:00 Partizan NIS - MZT Skopje Aerodrom 91:76
16 02.01.2017 17:00 MZT Skopje Aerodrom - Cedevita 79:100
17 08.01.2017 17:00 Cibona - MZT Skopje Aerodrom 87:79
18 13.01.2017 20:00 MZT Skopje Aerodrom - Zadar 92:65
19 20.01.2017 20:00 Karpoš Sokoli - MZT Skopje Aerodrom 77:74
20 28.01.2017 17:00 MZT Skopje Aerodrom - Mega Leks 75:74
21 05.02.2017 21:00 Union Olimpija - MZT Skopje Aerodrom 72:91
22 12.02.2017 12:00 MZT Skopje Aerodrom - Krka 89:65
23 21.02.2017 20:00 FMP - MZT Skopje Aerodrom 101:82
24 27.02.2017 21:00 MZT Skopje Aerodrom - Igokea 67:71
25 06.03.2017 18:00 Budućnost VOLI - MZT Skopje Aerodrom 92:61
26 13.03.2017 18:00 MZT Skopje Aerodrom - Mornar 63:69
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda mts 26 25 1 51
2 Doigravanje (Play Off) Cedevita 26 20 6 46
3 Doigravanje (Play Off) Partizan NIS 26 19 7 45
4 Doigravanje (Play Off) Budućnost VOLI 26 18 8 44
5 Igokea 26 13 13 39
6 Mega Leks 26 11 15 37
7 Cibona 26 11 15 37
8 Mornar 26 10 16 36
9 FMP 26 10 16 36
10 Karpoš Sokoli 26 10 16 36
11 Union Olimpija 26 10 16 36
12 Zadar 26 9 17 35
13 MZT Skopje Aerodrom 26 8 18 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Krka 26 8 18 34