XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 125 utakmica za dan
Nedelja, 23 Oktobar 2016

Fudbal

23.10.2016 15:00 Vlasenica 0 : 0 Mladost (BS)
23.10.2016 15:00 Sloga Junajted 1 : 0 Ilićka 01
23.10.2016 15:00 Proleter 4 : 0 Velež
23.10.2016 15:00 Borac 1 : 1 Laktaši
23.10.2016 15:00 Omarska 4 : 1 Proleter
23.10.2016 15:00 Mladost 1 : 1 Željezničar Sport Team
23.10.2016 15:00 Mineral 2 : 3 BSK
23.10.2016 15:00 Liješće 0 : 6 Polet 1926
23.10.2016 15:00 Sloga 6 : 0 Budućnost
23.10.2016 15:00 Crvena zvijezda 1 : 2 Hajduk
23.10.2016 15:00 OFK Pridjel 4 : 0 Skugrić
23.10.2016 15:00 Zvijezda 4 : 2 Ozren
23.10.2016 15:00 Naša krila 3 : 0 Rudanka
23.10.2016 15:00 Milići 3 : 0 Budućnost
23.10.2016 15:00 Lokomotiva 2 : 4 Radnički
23.10.2016 15:00 Zadrugar 1 : 3 Sloga
23.10.2016 15:00 Podrinje 4 : 0 Omladinac
23.10.2016 15:00 OFK Šekovići 2 : 4 Jedinstvo
23.10.2016 11:00 Gomjenica 4 : 3 Brdo
23.10.2016 15:00 Sloga 4 : 0 Lijevče
23.10.2016 15:00 Mladost 0 : 1 Dubrave
23.10.2016 15:00 Kladari 0 : 5 Čelinac
23.10.2016 15:00 Partizan 2 : 3 FSA
23.10.2016 15:00 Omladinac 2 : 3 Sloga Nektar
23.10.2016 11:00 Krajina 1 : 0 Budućnost
23.10.2016 15:00 Rekreativo 2 : 2 Šnjegotina
23.10.2016 14:00 Branjevo 1 : 4 Jadar
23.10.2016 14:00 Budućnost 3 : 2 Borac
23.10.2016 14:00 Jasenica 0 : 3 Birač
23.10.2016 14:00 Srpski soko 2 : 1 Tabanci
23.10.2016 14:00 Jardan 0 : 1 Polet
23.10.2016 15:00 Pelagićevo 2 : 0 Sloga
23.10.2016 15:00 Hajduk 3 : 2 Kladari Gornji
23.10.2016 15:00 Skugrić 1964 4 : 2 Rudar
23.10.2016 15:00 Crkvina 5 : 1 Bosna
23.10.2016 15:00 Mladost 2 : 2 Borac
23.10.2016 15:00 Ukrina 8 : 1 Polet
23.10.2016 15:00 Bratstvo 3 : 0 Posavina
23.10.2016 15:00 Bratstvo 6 : 2 Borac (Š)
23.10.2016 15:00 Mladi Krajišnik 2 : 2 Kozara
23.10.2016 15:00 Ratar 1 : 4 Mladost
23.10.2016 15:00 Biseri 1 : 2 Sloboda
23.10.2016 15:00 Tamaris 4 : 3 Kalemi
23.10.2016 15:00 Milan 5 : 1 Borac (M)
23.10.2016 15:00 Obilić 0 : 1 OFK Brezik
23.10.2016 15:00 Jugović 2 : 0 Majevica
23.10.2016 15:00 Sava 04 3 : 7 Grčica
23.10.2016 15:00 Gredice 2 : 1 Mladost (S)
23.10.2016 15:00 Slijepčevići 6 : 0 Mladost (T)
23.10.2016 15:00 Sveti Jovan 4 : 5 Crvena zvijezda
23.10.2016 15:00 Brzi 1 : 1 Berek 1975
23.10.2016 15:00 Slaven 2 : 0 Plamen
23.10.2016 15:00 Bratstvo 1 : 0 Kozara
23.10.2016 15:00 Podgrmeč 3 : 0 Omladinac
23.10.2016 15:00 Knežopoljac 0 : 3 Mrakovica
23.10.2016 15:00 Sloga 1 : 0 Radnik
23.10.2016 15:00 Novo doba 3 : 2 Semberija
23.10.2016 15:00 Stević Jovan 2 : 0 Proleter
23.10.2016 15:00 Priboj 1 : 3 BSK Ledinci
23.10.2016 15:00 SFK Akademac UIS 2 : 2 Sloboda
23.10.2016 15:00 Drina 3 : 0 Miloš Obilić
23.10.2016 15:00 Strijelac 2 : 1 Balatun
23.10.2016 15:00 Polet 3 : 1 Ozrenski sokolovi
23.10.2016 15:00 Zadrugar 2 : 1 Radnički
23.10.2016 15:00 Borac (BL) 2 : 0 OFK Zborište
23.10.2016 15:00 4. juli 2 : 6 Vučijak
23.10.2016 15:00 BSK 1 : 0 Željezničar
23.10.2016 15:00 Blatna 3 : 0 Radnik Urije
23.10.2016 15:00 Moštanica 1 : 3 OFK Rasavci
23.10.2016 15:00 Mladost (B) 4 : 1 Omladinac
23.10.2016 15:00 Sloboda 1 : 1 Sloga 73
23.10.2016 15:00 Jedinstvo 1 : 4 Zvijezda
23.10.2016 15:00 Trebavac 0 : 3 Crvena zvijezda
23.10.2016 15:00 Sloga (SS) 3 : 3 Partizan
23.10.2016 16:00 Romanovci 1 : 8 13 Skojevki
23.10.2016 16:00 Polet 0 : 1 Jablanica
23.10.2016 16:00 Borac 2 : 2 Vilusi
23.10.2016 16:00 Mladost 0 : 6 Laminci
23.10.2016 15:00 Polet 4 : 1 Crvena zemlja
23.10.2016 15:00 Budućnost 0 : 1 Bratstvo
23.10.2016 15:00 OFK Nožičko 1 : 4 Biseri
23.10.2016 15:00 Potkozarje 1 : 0 Župa
23.10.2016 11:00 Budućnost Red Star 1 : 0 Mladost
23.10.2016 11:00 Jedinstvo 6 : 0 Čelik
23.10.2016 11:00 Borac 3 : 2 Sloboda
23.10.2016 11:00 Zadrugar 3 : 2 Bobetino Brdo
23.10.2016 15:00 Bjeloševac 1 : 7 Drina
23.10.2016 15:00 Tavna 2 : 2 Modran
23.10.2016 15:00 Međaši 0 : 8 Kolektiv
23.10.2016 15:00 OFK Batković 4 : 1 Mladost
23.10.2016 15:00 Sloboda 0 : 3 Koridor 2011
23.10.2016 15:00 Magnojević 2001 1 : 1 Polet
23.10.2016 15:00 Jedinstvo 3 : 3 Omladinac
23.10.2016 15:00 OFK Magnojević 0 : 4 Ljeljenča
23.10.2016 10:30 Nacional 2 : 6 Polet
23.10.2016 10:30 Kovačići 08 3 : 0 Sava
23.10.2016 10:30 Sloga 0 : 3 Mladen Perić
23.10.2016 10:30 Buk 0 : 3 Proleter
23.10.2016 15:00 Čelik 0 : 1 Radnik
23.10.2016 15:00 Drina 1 : 4 Mladost
23.10.2016 14:00 Sloga 3 : 0 Sokolac
23.10.2016 15:00 Centar 3 : 3 Čelik

Futsal

23.10.2016 17:30 Leotar Ocean Link 2 : 6 Mostar SG Staklorad
23.10.2016 19:00 Seljak 5 : 2 Nevesinje
23.10.2016 19:00 Kaskada 2 : 4 Čelinac
23.10.2016 19:30 Brotnjo Premier SK 3 : 5 Centar
23.10.2016 18:45 Zrinjski 8 : 3 Sofić

Košarka

23.10.2016 17:00 MZT Skopje Aerodrom 74 : 71 Karpoš Sokoli
23.10.2016 12:00 FMP 56 : 65 Partizan NIS
23.10.2016 21:00 Crvena zvezda mts 68 : 66 Igokea
23.10.2016 19:00 Cedevita 82 : 83 Krka
23.10.2016 Borac 69 : 74 Prijedor

Odbojka

23.10.2016 12:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Majevica
23.10.2016 14:00 Tempo 0 : 3 Modriča Optima
23.10.2016 14:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Stakorina
23.10.2016 18:00 Maglić 3 : 1 Slavija
23.10.2016 13:00 Zelengora 3 : 2 Velež
23.10.2016 13:00 Rudo 3 : 0 Leotar
23.10.2016 13:00 Mladost 0 : 3 Olimpik

Rukomet

23.10.2016 18:00 Drina 25 : 25 Mladost
23.10.2016 14:00 Srbac 35 : 26 Kozara Mlijekoprodukt 2
23.10.2016 18:00 Čelinac 34 : 32 Prijedor 2
23.10.2016 16:00 Jedinstvo Atlas Relax 42 : 15 Lokomotiva
23.10.2016 16:00 Radnik 25 : 23 Jedinstvo
23.10.2016 13:30 Derventa 27 : 22 Knežopoljka 2