5 : 0
1 : 0

Leo pregazio Guber

10.03.2019 Trebinje live

U 16. kolu Druge lige Republike Srpske, FK "Leotar" je u Bileći pobijedio FK "Guber" iz Srebrenice rezultatom 5:0 (1:0).

Ovom utakmicom, na najljepši način je za Trebinjce počeo proljećni dio prvenstva sa pobjedom i pet pogodaka.

Tokom prvih 45 minuta viđen je samo jedan pogodak u mreži gostiju.

Mrežu Vujadinovića načeo je novajlija Čolić u 19. minutu. Sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Tokom drugih 45 minuta viđena su još četiri pogotka. Prvo je Ramić u 61. minutu doveo Leotar u vođstvo od 2:0 da bi samo minut kasnije Zečević postigao i treći pogodak.

Do kraja utakmice viđena su još dva pogotka i to Miloša Perovića u 69. minutu i opet Zečevića u 77. minutu.

Prema riječima trenera Rajka Mičete može se reći da je to bila odlična utakmica na veoma teškom terenu i sve linije tima su funkcionisale besprijekorno, a igrači su dobili dva dana pauze.

"Igračima čestitam na dobroj igri i disciplini kao i golovima. Već od utorka se pripremamo za gostovanje u Dvorovima", istakao je Mičeta.

Naredne subote FK "Leotar" gostuje FK "Proleter" iz Dvorova.

FK "Leotar": Perišić, Ćeranić (od 69. minuta Mićo Janjić), Mladen Perović, Andrić, Vučić, Ramić, Zečević, Čolić, Miloš Perović (od 77. minuta Ristić), Asanović (od 54. minuta Bokić), Mićunović.

FK "Guber": Vujadinović, Ćirković, Međo, Mustafić, Jašarević, Maksimović, Ferhatović, Jevtić, Nalić (od 57. minuta Nikola Janjić), Stanojević, Merdžić.