1 : 0

Ubjedljiv Reding, Barnsli iskoristio kiks Bormuta

06.03.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Redinga savladali su Å efild Venzdej u 35. kolu ČempionÅ”ipa sa 3-0.

U prvih 20 minuta nije bilo većih uzbuđenja. U 29. minuti, Borner je skrivio jedanesterac i dobio crveni. Olise je iskoristio jedanesterac i donio je prednost Redingu. U 40. minuti odličnu Å”ansu je imao Olise ali je nije iskoristio. Reding je u nastavku iskoristio prednost igrača viÅ”e te je golom Žoaoa doÅ”ao do 2-0. Nije Reding tu stao te je golom Jiadoma doÅ”ao do 3-0.

Reding je ovom pobjedom napravio korak viŔe ka plej ofu dok je Šefild napravio korak viŔe ka ispadanju.

Preston i Bormut odigrali su 1-1. Bormut je doŔao do vodstva u prvom poluvremenu. U 37. minuti Danjuma je pogodio za vodstvo ''TreŔnjica''. U nastavku, Preston je doŔao do izjednačenja. Strijelac je bio Daniel Džonson.

KiksĀ  Bormuta iskoristio je Barnsli. Ekipa Valeriana Ismaela savladala je Birmingem sa 1-0 te su doÅ”li do Å”este pozicije koja vodi na kraju sezone u plej of. Strijelac jedinog gola bio je Daril Dajk.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Reading Sheffield Wednesday