XS
SM
MD
LG
19.02.2019 Administrator DC

Raspored šampionata RS za pionirke

PIONIRSKA LIGA ŽENE –DRUGI KRUG

TAKMIČARSKI BROJEVI I RASPORED UTAKMICA PO KOLIMA  ZA SEZONU

                                                         2018/2019

GRUPA „A“

Takmičarski brojevi:

1. ŽOK „KOZARA“                        

2. ŽOK „GRADIŠKA“

3. OK „INOVA“

4. OK „KOTOR VAROŠ“

 

PRVO KOLO  23/24.02. 2019. godine.

 (1) ŽOK „KOZARA“ – (4) OK „KOTOR VAROŠ“

(2) ŽOK „GRADIŠKA“ – (3) OK „INOVA“

 

DRUGO KOLO  02/03.03. 2019. godine.

(1) ŽOK „KOZARA“ - (2) ŽOK „GRADIŠKA“

(4) OK „KOTOR VAROŠ“ - (3) OK „INOVA“

 

TREĆE KOLO  09/10.03.2019. godine.

 (2) ŽOK „GRADIŠKA“ - (4) OK „KOTOR VAROŠ“ 

(3) OK „INOVA“ - (1) ŽOK „KOZARA“

                                                        

ČETVRTO KOLO  16/17.03. 2019. godine.

(4) OK „KOTOR VAROŠ“ - (1) ŽOK „KOZARA“    

(3) OK „INOVA“  -  (2) ŽOK „GRADIŠKA“   

 

PETO KOLO  23/24.03. 2019. godine.

 (2) ŽOK „GRADIŠKA“ - (1) ŽOK „KOZARA“

 (3) OK „INOVA“     -  (4) OK „KOTOR VAROŠ“ 

 

ŠESTO KOLO   30/31.03.2019. godine.

(4) OK „KOTOR VAROŠ“  - (2) ŽOK „GRADIŠKA“

(1)ŽOK „KOZARA“  - (3) OK „INOVA“    

 

PIONIRSKA LIGA ŽENE –DRUGI KRUG

TAKMIČARSKI BROJEVI I RASPORED UTAKMICA PO KOLIMA  ZA SEZONU

                                                         2018/2019

GRUPA „B“

Takmičarski brojevi:

1. OK „PANTER“                            

2. ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“

3. OK „SMEČ DN“

4. ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“

 

PRVO KOLO  23/24.02. 2019. godine.

 (1) OK „PANTER“ – (4) ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“

 (2) ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ – (3) OK „SMEČ DN“

 

DRUGO KOLO  02/03.03. 2019. godine.

(1) OK „PANTER“ - (2) ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“

(4) ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ - (3) OK „SMEČ DN“

 

TREĆE KOLO  09/10.03.2019. godine.

 (2) ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ - (4) ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ 

 (3) OK „SMEČ DN“ - (1) OK „PANTER“

                                                        

ČETVRTO KOLO  16/17.03. 2019. godine.

(4) ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ - (1) OK „PANTER“    

(3) OK „SMEČ DN“  -  (2) ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“         

 

PETO KOLO  23/24.03. 2019. godine.

 (2) ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ - (1) OK „PANTER“

 (3) OK „SMEČ DN“  -  (4) ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ 

 

ŠESTO KOLO   30/31.03.2019. godine.

(4) ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“  - (2) ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“

(1)OK „PANTER“  - (3) OK „SMEČ DN“    

 

PIONIRSKA LIGA ŽENE –DRUGI KRUG

TAKMIČARSKI BROJEVI I RASPORED UTAKMICA PO KOLIMA  ZA SEZONU

                                                         2018/2019

GRUPA „V“

Takmičarski brojevi:

1. OK „DRINA“                             

2. ŽOK „BRATUNAC“

3. OK „HAN PIJESAK“

4. OK „SLAVIJA“

 

PRVO KOLO  23/24.02. 2019. godine.

 (1) OK „DRINA“ – (4) OK „SLAVIJA“

 (2) ŽOK „BRATUNAC“ – (3) OK „HAN PIJESAK“

 

DRUGO KOLO  02/03.03. 2019. godine.

(1) OK „DRINA“ - (2) ŽOK „BRATUNAC“

(4) OK „SLAVIJA“ - (3) OK „HAN PIJESAK“

 

TREĆE KOLO  09/10.03.2019. godine.

 (2) ŽOK „BRATUNAC“ - (4) OK „SLAVIJA“ 

 (3) OK „HAN PIJESAK“ - (1) OK „DRINA“

                                                        

ČETVRTO KOLO  16/17.03. 2019. godine.

(4) OK „SLAVIJA“ - (1) OK „DRINA“    

(3) OK „HAN PIJESAK“  -  (2) ŽOK „BRATUNAC“    

 

PETO KOLO  23/24.03. 2019. godine.

 (2) ŽOK „BRATUNAC“ - (1) OK „DRINA“

 (3) OK „HAN PIJESAK“  -  (4) OK „SLAVIJA“ 

 

ŠESTO KOLO   30/31.03.2019. godine.

(4) OK „SLAVIJA“  - (2) ŽOK „BRATUNAC“

(1)OK „DRINA“  - (3) OK „HAN PIJESAK“    

 

                                PIONIRSKA LIGA ŽENE –DRUGI KRUG

TAKMIČARSKI BROJEVI I RASPORED UTAKMICA PO KOLIMA  ZA SEZONU

                                                         2018/2019

GRUPA „G“

Takmičarski brojevi:

1. ŽOK „GACKO“                          

2. OK „HE NA DRINI“

3. OK „LjUBINjE BANKOM“

4. ŽOK „LEOTAR“

 

PRVO KOLO  23/24.02. 2019. godine.

 (1) ŽOK „GACKO“ – (4) ŽOK „LEOTAR“

 (2) OK „HE NA DRINI“ – (3) OK „LjUBINjE BANKOM“

 

DRUGO KOLO  02/03.03. 2019. godine.

(1) ŽOK „GACKO“ - (2) OK „HE NA DRINI“

(4) ŽOK „LEOTAR“ - (3) OK „LjUBINjE BANKOM“

 

TREĆE KOLO  09/10.03.2019. godine.

 (2) OK „HE NA DRINI“ - (4) ŽOK „LEOTAR“ 

 (3) OK „LjUBINjE BANKOM“ - (1) ŽOK „GACKO“

                                                        

ČETVRTO KOLO  16/17.03. 2019. godine.

(4) ŽOK „LEOTAR“ - (1) ŽOK „GACKO“    

(3) OK „LjUBINjE BANKOM“  -  (2) OK „HE NA DRINI“    

 

PETO KOLO  23/24.03. 2019. godine.

 (2) OK „HE NA DRINI“ - (1) ŽOK „GACKO“

 (3) OK „LjUBINjE BANKOM“  -  (4) ŽOK „LEOTAR“ 

 

ŠESTO KOLO   30/31.03.2019. godine.

(4) ŽOK „LEOTAR“  - (2) OK „HE NA DRINI“

(1) ŽOK „GACKO“  - (3) OK „LjUBINjE BANKOM“    

 

 

 

 

 

 

 


Velež 1 : 3 Zelengora
OK Leotar 3 : 0 Gacko 2
Rudo 3 : 1 Stakorina
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 ŽOK Leotar 12 11 1 31
2 Velež 12 10 2 28
3 Zelengora 12 6 6 20
4 OK Leotar 12 6 6 19
5 Stakorina 12 5 7 14
6 Gacko 2 12 2 10 8
7 Rudo 12 2 10 6