Sigurna Sloga

Na otvaranju proljećne sezone drugoligaškog zapada Sloga je savladala “fenjeraša” Ozrena iz Petrova rezultatom 3:0. Ovom pobjedom Dobojlije su smanjile zaostatak za liderom na 6 bodova.

U prvom poluvremenu novinarske bilježnice su ostale prazne jer nismo vidjeli ništa. Domaći su napadali ali bez konkretnih prilika. Mrežu gostiju načeo je novajlija Enver Buljubašić golom iz slobodnog udarca sa nekih 20 metara u 60.minutu

. Od tog trenutka Sloga je preuzela sve u svoje ruke. Gosti su već bili pali sa snagom. Na 2:0 povisio je Aleksandar Janković u 78.minutu.

Šest minuta kasnije tačku na “i” stavio je najiskusniji igrač na terenu Željko Radovanović. Sloga u narednom kolu gostuje u Laktašima.

SLOGA (D) – OZREN 3:0 (0:0)

DOBOJ – Strijelci: 1:0 Buljubašić u 60, 2:0 Janković u 78, 3:0 Radovanović u 84.minutu. Stadion: “Luke”. Gledalaca: 350. Sudija: Nemanja Aleksić (Banja Luka). Pomoćnici: Dragan Žarić (Kotor Varoš) i Aleksandar Milaković (Banja Luka). Delegat: Veljko Radovanović (Banja Luka). Žuti kartoni: Buljubašić (Sloga Doboj).

SLOGA (D): Jupić, Janković, Cvijanović, Nikolić, Buljubašić (od 81.minuta Nikola Ilić), Đuranović, Aličić (od 60. Andrić), Ristić, Vasiljević, Radovanović, Hozić (od 60. Trifković). Trener: Milan Draganović.

OZREN: T.Talić, Petrović, Šabanović, Čajlaković, S.Talić, Stefanović (od 83.minuta Stjepanović), Vuković, S.Katanić, Mišanović, Nikić, Imamović.Igrač utakmice: Enver Buljubašić (Sloga Doboj)

Karanovac 0 : 0 Jedinstvo
Dubrave 0 : 1 Ljubić
Mladost 5 : 1 Polet 1926
Sloboda 0 : 0 Vranjak
Sloga(D) 3 : 0 Ozren
Omarska 3 : 1 Laktaši
Borac 1 : 3 Proleter
Sloga(T) 1 : 2 Sloga(S)