PL: 14 golova na tri utakmice

Fudbaleri Vest Hema savladali su nakon preokreta Hadersfild sa 4-3. Vest Hem je golom Nobla iz penala rano došao u vodstvo. Međutim, gosti golovima Baukne i Granta prave preokret. Gosti su uspjeli doći i do 3-1 u nastavku a strijelac je opet bio Grant. Ipak, Vest Hem je napravio veliki preokret. Prvo je pogodio Ogbona za 3-2 a zatim je Čičarito dao dva gola za veliki preokret svog tima.

Bormut i Njukasl su odigrali takođe sjajan meč koji je završen rezultatom 2-2. Njukasl je došao do vodstva u završnici prvog poluvremena kada je gol dao sjajni Rondon. Međutim, u nastavku su domaći došli do preokreta pogocima Kinga. Ipak, Njukasl je u završnici došao do boda a gol je postigao Met Riči.

Bilo je zanimljivo i u Barnliju gdje je Lester slavio sa 2-1. Meč je počeo dobro za domaće jer je Megvajer dobio crveni i imali su igrača više. Međutim, gosti su bili ti koji su poveli preko Medisona. Do kraja prvog poluvremena domaći su izjednačili preko Meknila. U nastavku smo vidjeli jedan gol a gol za tri boda svog tima dao je kapiten Ves Morgan.

AFC Bournemouth 2 : 2 Newcastle United
Brighton 0 : 2 Cardiff City
Burnley 1 : 2 Leicester
Everton 2 : 0 Chelsea
Fulham 1 : 2 Liverpool
Manchester United 0 : 2 Manchester City
Tottenham Hotspur 2 : 0 Crystal Palace
Watford 1 : 1 Southampton