Ljubić rutinski na Ozrenu

Fudbaleri Ljubića opravdali su epitet favorita, te su danas rutinski u okviru 21. kola Druge lige Zapad kao gosti porazili Ozren iz Petrova 3:0.

Pitanje pobjednika Prnjavorčani su riješili u prvih 45 minuta kada su i postignuta sva tri gola. Mrežu Ozrena načeo je Segić u 10. minuti, kada je dobro skočio nakon kornera. Pet minuta kasnije Žižak je udvostručio prednost, a u 39. minuti Burgić je promašio kazneni udarac. Ipak u finišu poluvrema Segić je povisio na 3:0.

U nastavku susreta gosti su imali potpunu terensku inicijativu, napadali, stvarali prilike, ali je rezultat ostao nepromijenjen. Ovom pobjedom Ljubić je uknjižio 33. bod, dok je Ozren posljednja ekipa na tabeli i siguran putnik u niži rang.

Omarska 4 : 1 Karanovac
Borac 2 : 0 Sloga(D)
Sloga(T) 6 : 1 Sloboda
Sloga(S) 3 : 1 Mladost
Proleter 1 : 0 Dubrave
Laktaši 0 : 4 Jedinstvo
Ozren 0 : 3 Ljubić
Vranjak 3 : 0 Polet 1926