Tri boda Dobojlijama

Sloga Doboj - Karanovac

Fudbaleri Sloge na svom terenu savladali su ekipu Karanovca iz istoimenog mjesta kod Banja Luke rezultatom 2:1.Slogu sa klupe nakon ostavke šefa stručnog štaba Milana Draganovića predvodi pomoćni trener Nikola Savić.Dobojlije su zasluženo upisali nova tri boda. Gosti su poveli u 21.minutu prelijepim evrogolom sa nekih 18 metara od strane Nemanje Bamburaća. Sloga je nakon primljenog gola nastavila da atakuje ne bili što prije došli do izjednžačenja. To im je pošlo za rukom u 31.minutu kada je na isti način uzvratio Enver Buljubašić i novim evrogolom donjeo izjednačenje na 1:1. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

Igrao se 53.minut kada Sloga prelazi u vođstvo golom Predraga Trifkovića. I gosti nisu bili bez šansi ali sve njihove pokušaje koji su išli u okvir gola osujetio je čuvar mreže Mirano Jupić. U 70.minutu bilježimo odličan šut Mihajla Grahovca koji brani Kačavenda. Sve u svemu na kraju zaslužena pobjeda Sloge koja ih drži u vrhu tabele.

Druga liga RS – Grupa “Zapad”:

Sloga (D) – Karanovac 2:1 (1:1) (FOTO)

DOBOJ – Strijelci: 0:1 Bamburać u 21, 1:1 Buljubašić u 31, 2:1 Trifković u 53.minutu. Stadion: “Luke”. Gledalaca: 100. Sudija: Duško Puvača (Novi Grad). Pomoćnici: Aleksandar Jevtić (Prijedor) i Branislav Zvjerac (Gradiška). Delegat: Mario Đuran (Modriča). Posmatrač suđenja: Dado Petrović (Brod). Žuti kartoni:Grahovac, Cvijanović (Sloga Doboj).

SLOGA (D): Jupić, Janković, Andrić, Cvijanović (od 75.minuta Vasiljević), Trifković, Buljubašić, Đuranović (od 60.Hozić), Aličić, Grahovac, Radovanović (od 70. S.Ilić), Ristić. Pomoćni trener: Nikola Savić.

KARANOVAC: Kačavenda, Radanović, Vasilić (od 82.minuta Tomašević), Jokanović, Aleksić, Bamburać, Milosavljević, Gvero (od 63. Stančević), Banović, Đukarić, Babić. Trener: Ranko Stanarević.

Igrač utakmice: Enver Buljubašić (Sloga Doboj)

Sloga(D) 2 : 1 Karanovac
Omarska 4 : 3 Sloboda
Borac 0 : 2 Mladost
Sloga(T) 2 : 2 Dubrave
Sloga(S) 1 : 3 Jedinstvo
Proleter 3 : 2 Ljubić
Laktaši 5 : 1 Polet 1926