XS
SM
MD
LG

Njegoš Muharemović vodio Romaniju do trećeg slavlja zaredom

Romanija, Pale

Novi članovi drugoligaškog "Istoka" fudbaleri Romanije se ne šale. Puleni trenerskog tandema Srćana Delipare i Sretka Vuksanovića, posle Veleža iz Nevesinja, Stakorine iz Čajniča danas su na domaćem terenu u sklopu 4. kola savladali i ekipu Mladosti iz Gacka.
Paljansku "Vučicu" do trećeg ovosezonskog salvlja zaredom predvodio je Njegoš Muharemović pogotkom u 45. mintu. 

Fudbaleri Romanije prijatno su sve iznenadili. Posle odigrana 4. kola nalaze se na čelu drugoligaškog "Istoka" sa osvojenih 9. bodova koliko ima i drugoplasirani Leotar.

U 5. kolu narednog vikenda (7/8. septembar) Paljani će snagu odmjeriti u Brčkom sa fudbalerima Ilićke.

FK "Romanija" Pale - FK "Mladost" Gacko 1:0 / 1:0

Stadion: SRC "Vlajko Petrović" Pale.Gledalaca 200.Glavni sudija: Velibor Vidaković / Zvornik.Pomoćnici: Stefan Đukić (Bijeljina), Suzana Borić (Milići).Žuti kartoni: Dragan Cicović, Stefan Jakovljević / Romanija, Slobodan Guzina, Đorđe Salatić, Jovan Bratić, Nenad Jeremić / Mladost.Strijelac 1:0 Njegoš Muharemović 45.

Romanija: Nikola Mijović, Đorđe Jovanović, Strahinja Čvoro, Nikola Živković, Dragan Cicović, Njegoš Muharemović, Jovan Parađina, (od 67 Stefan Jakovljević), kapiten Marko Blagojević, Nikola Šarović (od 82 Dejan Obradović) Miloš Koroman (od 46 Miloš Košarac), Borislav Cicović

Mladost: Slobodan Guzina, Bojan Mrković, Dejan Lozo, Đorđe Salatić, Jovan Guzina (od Nenad Jeremić), Dragan Goranović, Jefto Avdalović (od Velibor Elek), kapiten Rajko Ćeranić, Jovan Bratić, Marko Drakul, Ivan Vuković


Drina HE 6 : 3 Mladost (R)
Sutjeska 2 : 1 Jedinstvo
Drina 2 : 1 Famos
Glasinac 2011 2 : 3 Ilićka 01
Romanija 1 : 0 Mladost (G)
Budućnost 1 : 0 Stakorina
Proleter 4 : 1 Velež
Milići 1 : 0 Leotar
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Romanija 4 3 0 1 9
2 Leotar 4 3 0 1 9
3 Drina 4 2 1 1 7
4 Drina HE 4 2 1 1 7
5 Proleter 4 2 1 1 7
6 Sutjeska 4 2 1 1 7
7 Budućnost 4 2 0 2 6
8 Mladost (G) 4 2 0 2 6
9 Milići 4 2 0 2 6
10 Velež 4 2 0 2 6
11 Ilićka 01 4 1 2 1 5
12 Famos 4 1 1 2 4
13 Mladost (R) 4 1 1 2 4
14 Jedinstvo 4 1 0 3 3
15 Stakorina 4 1 0 3 3
16 Glasinac 2011 4 1 0 3 3