Mladost u Lončarima kao kaznena ekspedicija

Najefikasnija ekipa u 8. kolu Područne lige Posavina grupa Zapad bila je Mladost iz Lončara. Lončarci su i u ovoj utakmici pokazali da su ove godine spremni za borbu za sam vrh tabele.

Ovog vikenda ugostili su komšijski Obilić iz Krepšića. Domaći su od prvog minuta pokazali Obilićima da će im ovo biti samo ružan izlet. Igrao se 19 minut gužva u šesnaestercu gostiju, a najbolje se snalazi Stanković  i pokazuje da uprkos golgeterskoj krizi nije zaboravio fubal, 1:0.

Nakon toga na scenu stupa Miškić. Nakon pauze zbog kartona u prošlom kolu, vidjelo se da je željan igre, a Obilići su to osjetili na svojoj koži. Golovima u 25. i 55.minutu donosi nova tri boda Lončarima.

Tačku na utakmicu postavlja Perkanović u 56.minutu. Mora se napomenuti da su domaći do kraja utakmice promašili sijaset prilika , pa Krepšićani iako ubjedljivo poraženi mogu biti zadovoljni izbjegnutom rezultatskom katatsrofom.

Mladost (L)- Obilić 4:0.

Budućnost Red Star 2 : 1 Grčica
Gredice 1 : 1 Lokomotiva
Zadrugar 1 : 1 Crvena zvijezda
Mladost 4 : 0 Obilić