Sloboda srušila Kulu

Zanimljivu odbojkašku utakmicu u Gradačcu su odigrale odbojkašice domaće Kule Gradačac i Slobode iz Tuzle,. Bio je tom meč 9. Kola bh šampionata. Nakon 101 minute igre, u četiri seta slavile su gošće. Čini se dosta lako.

Prvi set su Tuzlanske dobile sa 18:25, a u drugom je Kula uzvratila sa 25:17.  Bilo je to ipak sve što su domaće mogle uraditi u ovom meču.

Treći set su izgubile katastrofalno 11:25, a u četvrtom su ipak pružile mnogo bolju partiju. Došle su do 22 poena, pa je Sloboda otišla kući sa pobjedom od 1:3.

Kula Gradačac – Sloboda 1:3 (18:25, 25:17,11:25,22:25)

Gradačac. Dvorana: Gradačački sajam. Gledalaca:100. Sudije: Armin Čeliković, Milan Nikolić.

Kula Gradačac: Branka Žilić, Zana Lipovac, Lara Ganibegović, Ana Katalina, Adisa Osmanović, Dražena Zarić, Nejra Mašić, Ana Starčević, Fatima Džodžaljević, Lejla Ćosić, Tara Ahmić, Sara Lepić. Treneri: Đorđe Milošević, Dražena Zarić, Aida Hrštić.

Sloboda:  Nastja Ilić, Selma Mulahalilović, Dženita Džodžaljević, Elma Karabegović, Amina Halilović, Merima Tokić, Almina Turkić, Ela Klopić, Melisa Muminović, Belma Dizdarević, Ervina Tučić, Tajra Sejdić. Treneri: Armin Dervišević, Elma Karabegović.

Gacko 3 : 1 Goražde
HE na Drini 3 : 0 Inova
Kula Gradačac 1 : 3 Sloboda
Smeč 3 : 1 Novi Grad
Mostar 3 : 1 Maglić