Partizan se izvukao

Fudbaleri Partizana igrali su nerešeno 1:1 na gostovanju sa TSC-om, u 22. kolu Super lige Srbije.

Partizan je do boda došao golom Bibrasa Natha iz penala u nadoknadi vremena, nakon što je sudija Lukić video neki faul nad nekim od igrača Partizana posle kornera u 89. minutu.

TSC je prethodno vodio u Senti od 69. minuta golom Vladimira Silađija, koji je loptu spustio glavom, pa je posledio iz druge do saigrača, a treća je bila sreća, odbijenu loptu od strane golmana Stojkovića poslao je u mrežu za 1:0.

TSC – Partizan 1:1 (0:0)

Senta - Stadion: Gradski u Senti. Gledalaca: 3.000. Sudija: Lazar Lukić. Pomoćnici: Dragan Bogićević i Bojan Banović. Žuti kartoni: Silađi, Milićević, Lukić, Arsenijević (TSC), Ostojić, Zdjelar, S. Pavlović, Matić (Partizan). Strelci: 1:0 Silađi u 69, 1:1 Natho u 90+1. minutu.

TSC: Filipović, Antonić, Arsenijević, Babić, Duronjić (od 67. Đurić), Lukić (od 87. Galić), Milićević, Silađi (od 75. Šinković), Tumbasević, Varga, Zec. Trener: Zoltan Sabo.

PARTIZAN: Stojković, Miletić, Urošević, S. Pavlović, Ostojić, Natho, Tošić, Zdjelar, F. Stevanović (od 79. Lakčević), Suma, Sadik (od 73. Matić). Trener: Savo Milošević.

Javor Matis 1 : 2 Mladost
Voždovac 2 : 3 Spartak ŽK
Radnički (N) 2 : 0 Čukarički
Crvena zvezda 2 : 0 Vojvodina
Proleter 1 : 0 Inđija
TSC 1 : 1 Partizan