Zlatan očitao bukvicu treneru

Ibrahimović i Pioli /Foto:Tviter

Milan je nastavio dobar post-korona ritam - "rosoneri" su ubjedljivo pobijedili Bolonju na San Siru 5:1 i nastavili da jure Romu na petom mjestu.

Bolonja je, s druge strane, i definitivno otpala iz borbe za mjesto koje vodi u Ligu Evrope...

Golovima Salemahersa i Čalhanoglua, domaćin je stekao dva gola prednosti za samo 24. minuta.

Bolonja se vratila u meč u finišu poluvremena, lijepim pogotkom Japanca Tomijasua.

U nastavku poigravanje Milana - pogađali su Benaser u 49, Rebić u 57. i Kalabrija u 92. minutu.

"Rosoneri" su prvi put od maja 2018. postigli pet golova na jednoj utakmici.

Meč je obilježio i Zlatan Ibrahimović, koji je žestoko reagovao nakon što ga je Stefano Pioli zamijenio u 61. minutu.

Šveđanin nije birao riječi...

Sa druge strane, prije utakmice srdačno se i uz zagrljaje pozdravio sa Sinišom Mihajlovićem...

Izvor:vijesti.me

34 .kolo Italija: Serie A
Verona 1 : 1 Atalanta
Milan 5 : 1 Bologna
Roma 2 : 2 Internazionale
Juventus 2 : 1 Lazio
Genoa 2 : 1 Lecce
Parma 2 : 3 Sampdoria