Sigurni Romatičari

BSK, Banja Luka

Utakmica na banjalučkim Čairama između BSK i i Sloge Nektar  baš kako je bilo i očekivano išla je samo u jednom smjeru. Domaćin je slavio sigurno u ubjedljivo sa 3:0.  Kao i mnogo puta do sada najbolji akter meča bio je Siniša Milošević koji je 3 puta pogađao mrežu gostiju.

Domaći igrači su od prvog minuta atakovali na gol Sloge ali protiv sebe su imali golmana Koljančića koji je bio najbolji igrač Sloge. Udarce Jokanovića, Grujića, Kukića...Sve je to Koljančić  zaustavio i to u to fantastičnim intervencijama.

Sredinom prvog poluvremena Milošević je doveo domaćina u vodstvo lijepim golom, glavom na asistenciju Milosavljevića.

Drugo poluvrijeme počelo je dosta nervozno, ali opet dominacija BSK-a koju je krunisao sa dva pogotka opet Milošević, te BSK- u donio sigurna i više nego zaslužena 3 boda.

Gosti skoro da nisu zaprijetili Dobrijeviću, na kraju mogu biti zadovoljni krajnjim rezultatom i zalaganjem svojim igrača na terenu.

Gorica 4 : 1 FSA
Mladost 0 : 3 Bratstvo
BSK 3 : 0 Sloga Nektar
Naprijed 1 : 0 Crni vrh
Sloga 3 : 1 OFK Lauš
Krajina 2 : 2 Plamen
Lijevče 3 : 0 Svodna