Dečić pregazio i Rudar i snijeg

Dečić

Pao je i prvi snijeg, promijenilo se godišnje doba, a Dečić igra u istom ritmu – tim iz Tuzi slavio je u Pljevljima nad Rudarom 3:0, golovima u drugom poluvremenu

Serija nepobjedivosti traje 14 kola, pod Golubinjom je ostvaren šesti trijumf za čvrsto drugo mjesto na tabeli.

Rudar je, s druge strane, doživio treći vezani poraz na svom terenu, ostao je u opasnoj zoni.

Gosti su već u prvih deset minuta mogli da riješe meč – Iljir Camaj je promašio sa 7-8 metara, a Pjetr Ljuljđuraj pogodio prečku nakon kornera.

Pljevljaci su se izvukli tada, a do poluvremena uspostavili ravnotežu na terenu, zaprijetili preko Ilije Vujovića, koji je loše reagovao na odbijenu loptu golmana Velimirovića i sa 12-13 metara je poslao preko prečke.

Rudar je u finišu poluvremena imao zicer za vođstvo preko Talovića, koji je ostao sam poslije kornera, a šutirao pravo u Velimirovića.

U nastavku rapsodija Dečića.

U 57. minutu, Mario Đoljaj je sačekao loptu i iskosa sa lijeve strane je poslao u bliži ugao sa desetak metara.

Devet minuta kasnija efektna kombinacija i realizacija Kristijana Vuljaja, koji je upisao osmi gol u sezoni.

Najljepše je ostavljeno za kraj – Adrijan Rudović je sa 35 metara poslao projektil u mrežu Rudara za konačnih 3:0...

izvor:vijesti.me