FA kup: Prošli Bormut i Šefild Junajted

Fudbaleri Bormuta savladali su Oldem sa 4-1 u trećem kolu FA kupa.

Bormut i Oldem su trebali odigrati meč kod Oldema ali radi snijega, meč je prebačen na teren Bormuta. Do završnice prvog poluvremena bilo je mirno. A onda eksplozija. Prvo je u 43. Bruks donio prednost Bormutu, da bi Bahambula u nadoknadi donio izjednačenje gostima. U nastavku susreta, Bormut je došao do novog vodstva a strijelac je bio Rikelme. Kada je King pogodio za 3-1, bilo je jasno da Bormut ide dalje. Do kraja susreta King je dao još  jedan gol za konačnih 4-1.

Dalje je prošao i Šefild Junajted. Šefild je uz dosta sreće slavio kod Bristol Roversa sa 3-2. Poveli su gosti autogolom Deja da bi Kilgur donio izjednačenje domaćima. Novim autogolom, ovaj put Benksa, gosti su opet poveli a Burk je povisio na 3-1. Domaći su smanjili preko Imera ali nisu imali snage za potpuni preokret.