Radnik bolji od Drine Princip

Radnik, Bijeljina

Košarkaški klub Radnik BNB Elvako Met Pro šampion je Prve muške lige Republike Srpske.U finalnoj seriji doigravanja bili su bolji od Drine Princip sa ukupnim rezultatom 3:2.

Petu utakmicu dobili su na domaćem terenu u Bijeljini rezultatom 65:56 (10:9 20:19 22:15 13:13). Prvo poluvrijeme donijelo je izjednačenu igru na mali broj poena. U trećoj četvrtini KK Radnik podiže nivo svoje igre pravi razliku. U poslednjem periodu domaći igraju sigurno i zadržavaju prednost..

U pobjedničkom timu Jovanović je postigao 13 poena uz12 skokova, Kecman je ubacio 10 poena i imao devet skokova dok je na drugoj strani Tanasilović imao 19, a Cvijić 18 poena.

KSRS proglasio je najbolje pojedince u doigravanju tako da je najbolji asistent je Goran Bogićević, najbolji strelac je Dejan Kokoruš, najbolji skakač je Dušan Knežević, dok je najkorisniji igrač doigravanja Dejan Kokoruš.