Ukrina brojala do četiri

Ukrina, Čečava

Ovog vikenda  odigrane su utakmice 4. kola Regionalne fudbalske lige Centar, u Ligi za prvaka najzanimljivija utakmica ujedno i derbi ovoga kola odigrana je u Čečavi.

Lider na tabeli, domaća Ukrina, ugostila je i  zasluženo savladala odlični trenutno treceplasirani Skugrić rezultatom 4-1.

Već u 17. minutu Gojić dovodi Ukrinu u vođstvo od 1-0 da bi u 45. minutu veoma lijepim golom, nakon izvedenog kornera na od strane Gojića, na 2-0 povisio najbolji igrač ove utakmice Siniša Kojić.

Tokom drugog poluvremena domaćin je na terenu nadmoćniji, a to je rezultiralo sa još dva postignuta gola. Najprije je napadač Vučić u 62. matirao gostujućeg golmana, a samo četiri minuta kasnije  isto je uradio  i Zoranović.

Počasni gol za Skugrić u 85. minutu postigao je Jović. Sa nova tri boda Ukrina se učvrstila na čelu tabele i povećala prednost nad drugoplasiranom Trebavom, koja je  na svom terenu odigrali 2-2 sa ekipom Naša Krila iz Kostajnice.

UKRINA-SKUGRIC 4-1 (2-0)

Čečava. Stadion u Čečavi, gledalaca 200, sudija Zoran Tepić (Derventa), pomoćnici Nikola Garić (Doboj) Danijel Mičić (Doboj), delegat Milorad Subić (Derventa). Strijelci, Gojić, Kojić, Vučić i Zoranović za Ukrinu, Jović za Skugric. Žuti kartoni: Kulaga (Ukrina), Petković (Skugrić).

Igrač utakmica: Siniša Kojić (Ukrina).

Ukrina: Bjeličić, Nović, G. Prodić (od 76 D, Prodic), Kojić, Kulaga (od 46 S. Kvržić), Đuričić, Gojić, Miladić (od 46. Vučić), Bijelac, Zoranović (od 68. Prodanović), G.Kvržić.

Skugrić: Lazić, Lazareski, Petković, Jović, Savić, P. Filipović,  S. Filipović, Stjepanović, Bajunović, Božić  (od 46. Tomic), K, Filipović.

Zvijezda 4 : 0 Vranjak
Hajduk 2 : 0 Ozren
Trebava 2 : 2 Naša krila
Ukrina 4 : 1 Skugrić