Ukrina na bod od Druge lige

Ukrina, Čečava

Vikend iza nas ponudio nam je dosta neizvjesnosti i lijepog fudbala u utakmicama 5 kola Regionalne lige, Centar.

U ligi za prvaka vodeća na tabeli Ukrina iz Čečave je nakon jučerašnje veoma lijepe igre savladala na gostovanju u Kostajnici domaću ekipu Naša Krila 1-2. Golove za Ukrinu postigao je  Milan Miladić u 7. i 38. minutu, strijelac za domaćina bio je golman Mladen Žilić u 76. minuti.

Novom pobjedom Ukrina se učvrstila na vrhu tabele. Nakon poraza u Petrovu od Ozrena 3-1, Trebava sada za vodećom Ukrinom dva kola do kraja prvenstva zaostaje čak 6 bodova. Do ostvarenja najvećeg rezultata i plasmana u Drugu ligu Republike Srpske  Ukrini  će u naredna dva kola biti potreban još jedan bod. Prilika za slavlje nazire se već u narednom kolu kada sastav Ukrine na svom terenu čeka  Ozren iz Petrova.

Naša Krila – Ukrina  1-2 (0-2),

Kostajnica. Stadion u Kostajnici, gledalaca 70. Sudija Zoran Tepić (Derventa) , pomoćnici Ljubiša Lukić i Nenad Vujić obojica iz Modriče, delegat Stevo Stupar( Doboj).  Strijelci Žilić 76. penal (Nasa Krila),  Miladić 7. i 38. (Ukrina).  Žuti kartoni Mešić i Novaković (Naša Krila), Bijelac (Ukrina).

Igrač utakmice: Milan Miladić (Ukrina).

Naša Krila: Žilić, Nedić, Božić, Novaković, Mešić (od 73. D, Stjepanović), Prodić (od 31. M. Stjepanović), Savić, Z. Paravac, Sušić, M. Paravac.

Ukrina: Bjeličić, S. Kvržić, Nović,  Prodić, Kojić, Kulaga,  Đuričić, Gojić, Miladić, Prodanović, Bijelac ( od 67. Vučić).

Skugrić 2 : 0 Zvijezda
Naša krila 1 : 2 Ukrina
Ozren 3 : 1 Trebava
Vranjak 4 : 3 Hajduk