Sloga za gol bolja od Zvijezde

Domaći fudbaleri su uspjeli stići do sva tri boda. Poveli su golom Vračevića u 18. Minuti, da bi na 2:0 povisio Nikolić. Bilo je to u 68. minuti, a pogodak za Zvijezdu postigao je Gostić četiri minute rije kraja.

Sloga (Dugo polje) – Zvijezda  2:1 (1:0)

Dugo polje. Stadion Zvijezde. Gledalaca:30. Sudija: Zlatan Ninković ( Doboj). Strelci: Vračević 18. Nikolić 68. (Sloga),a Gostić 86. ( Zvijezda). Žuti kartoni: Anić, Zelinac (Sloga), a Tešanović, Stefanović (Zvijezda).

Sloga: Zelenica, Nenadić, Antić, Pajić, Vrančević (Vidaković 69.), Vidaković, M. Kojić. Z. Kojić, Zelinac, Nikolić, Vidović (od 80. Đaković).

Zvijezda: Đurić, Ferhatović, Kiperović, Radić, Gostić, Mujić (od 80. Kostić), Stefanović, Tešanović, Đurić, Tomić, Katanić ( od 89. Cvijanović).

12 Rudanka 3 1 0 2 3
13 Mineral 3 0 2 1 2