Кotorvarošani osvojili Crni Vrh

U prvoj utakmici 8. kola Regionalne lige Republike Srpske, grupa zapad Mladost je u Kotor Varošu sa 20 pobijedila Crni Vrh iz Jaružana. Ovim trijumfom Kotorvarošani će prenoćiti na liderskoj poziciji sa dva boda više od drugoplasirane Krajine koja sutra igra protiv FSA Prijedora.
Oba gola Mladost je postigla u drugom poluvremenu, prvo je Aleksandar Tepić pogodio u 55. minutu, a pobjedu domaćina ovjerio je Mesud Avdić u 81. minutu iz jedanaesterca.

Mladost (KV) – Crni Vrh    2:0 (0:0)

Stadion: Mladosti u Kotor Varošu. Gledalaca: 50. Sudija: Blaženko Torbica (Prijedor). Strijelci: 1:0 A. Tepić (55), 2:0 Avdić (81 – penal). Žuti kartoni: Avdić, Hadžiselimović (Mladost), Damjanić (Crni Vrh). Crveni karton: Miroslav Nedić (Mladost) u 71. minutu.
MLADOST (KV): Kutić, Bašić, Da. Trifković, M. Tepić (od 46. Jusić), Hadžiselimović, Nedić, Stupar, Drljača (od 46. Đaković), A. Tepić (od 79. Jošić), Avdić (od 89. Glamočak), De. Trifković (od 85. Lisančić).
CRNI VRH: Račić, Nem. Milaković, Vunjak, Savičić, Damjanić, Grujić, Brdan (od 65. Crnogaća), Đukanović, Neb. Milaković, Gajić, Amidžić.

Mladost 3 : 1 FSA
Lauš 2 : 1 Bratstvo
Sloga 1 : 2 Lijevče
13 Skojevki 2 : 0 Plamen
Rekreativo 1 : 3 Crni vrh
Krajina 9 : 0 Svodna