Loše kolo za srpske menadžere u Čempionšipu

Danas je odigrano 15. kolo u Čempionšipu. Ono nije bilo dobro za srpske menadžere.

Šefild Slaviše Jokanovića dočekao je zahuhtali Blekpul. Meč je bio tvrd te se vodila velika borba. Golom Andersona gosti su ostvarili novu pobjedu. Nije bolje prošao ni Reding Veljka Paunovića. Golovima Solankea i Lova, Bormut je slavio na ''Madejskom'' sa 2-0.

Svonsi je došao do nove pobjede. ''Labudovi'' su na svom terenu savladali Piterboro. Golovima Bidvela, Prajda i Nčema, slavili su sa 3-0. Golom Gudena Koventri je upisao novu pobjedu te je savladao Hal sa 1-0.

Stouk je prokockao pobjedu protiv Kardifa. Golom Brauna i sa dva gola Flečera, Stouk je poveo sa 3-0. Međutim, za samo tri minute u periodu od 68. do 71. minute, sve su prokockali. Golovima Kolvila, Herisa i Mura, gosti su došli do 3-3.

Na tabeli je prvi Bormut sa 37, Fulam ima 32, VBA ima 28 a Koventri 27. U plej of zoni su još i Hadersfild te Blekpul sa po 24 boda. Na dnu su Hal sa devet, Barnsli sa osam te Derbi sa pet bodova.