Vladimir Ilić: Imali smo svoje prilike, nismo ih realizovali

Pune tribine stadiona u Foči

Nije Krupa u 12. kolu šampionata Republike Srpske u Foči protiv Sutjeske uspjela da izvuče povoljan rezultat. Poraženi su gosti sa 1:0 golom Dejana Raševića u 70. minuti.

Imali su igrači iz Krupe na Vrbasu svoje prilike, nisu ih iskoristili i vratili su se kući praznih ruku.

Ono što svakako sve raduje je da je meč bio izuzetno dobar i kvalitetan, a da su svi akteri, počev od igrača do sudija bili na visini zadatka.

Mladi trener Krupe Vladimir Ilić kaže da su domaći zasluženo pobijedili u sjajnom ambijentu stadiona pored Ćehotine:

-Sve je u ovom susretu bili dobro. Hvala Fočacima na gostoprimstvu. Bili su pravi domaćini, a moram istaći da je njihova pobjeda zaslužena. Da smo mi izvukli povoljniji rezultat ne bi bilo nezasluženo. Sutjeska je tokom prvog poluvremena bila bolja, energičnija. Mi smo bili bojažljivi, da bi se u drugom dijelu susreta mnogo toga promijenilo. Pokazali smo veću želju za igrom, bili smo agresivniji. Napravili smo nekoliko dobrih prilika za gol, ali nismo bili precizni. Znali smo odakle nam prijeti opasnost i dobro se fokusirali na Nikolu Mojovića i Dejana Raševića. Oni su udarne igle Sutjeske, ali ih na žalost nismo zaustavili. Upravo su nas njih dvojica i matirali, Pokazali su svoje fudbalsko umjeće, a nama ostaje žal za našim prilikama, rekao je Vladimiri Ilić, najmlađi prvoligaški trener Republike Srpske u istoriji.

Drina 2 : 0 Zvijezda 09
Omarska 2 : 1 Sloboda
Sloga 2 : 0 Tekstilac
Sutjeska 1 : 0 Krupa
Ljubić 0 : 0 Kozara
Podrinje 1 : 0 Slavija
Željezničar ST 7 : 1 Budućnost
Borac 0 : 0 Modriča Alfa