Ljubić iščupao bodove

Vrlo efikasnu utakmicu vidjeli su malobrojni gledaoci na stadionu u Prnjavoru. Gosti su u dva navrata vodili sa 0:1 i 1:2, ali nisu uspjeli tu prednost sačuvati, pa su kući otišli pognute glave.

Poveli su Dervenćani golom Muamera Hamzića u 19. minuti. Domaći su prije i poslije primljenog gola atakovali ka mreži Aleksandra Simića, ali nije bilo više golova u prvom poluvremenu.

Poravnali su igrači Ljubića tek u 49. minuti preko Borisa Jagodića. Punih 11 minuta bio je taj rezultat važeći, da bi Tekstilac došao do drugog gola u 60. minuti. Strijelac je Đorđe Aljković.

Nisu se domaći predavali pa su u finišu ipak slomili otpor gostiju. Golovima Borisa Jagodića u 82. i Duška Subića u 85. napravili su kompletan rezultatski preokrete i bodovi su ostali u Prnjavoru.

Ljubić – Tekstilac 3:2 (0:1)

Prnjavor. Stadion: Borac. Gledalaca: 100. Sudije: Vanja Ajder (Banja Luka), Strijelci: Boris Jagodić 49', Boris Jagodić 82', Duško Subić 85', [FK Ljubić (Prnjavor)]; Muamer Hamzić 19', Đorđije Ajković 60', [FK Tekstilac (Derventa)]. Žuti kartoni:

Ljubić: Mihajlo Dabić (G) , Stefan Radaković , Nemanja Radonjić , Boris Jagodić , Danko Segić , Aleksandar Žižak (K) , Dragan Jugović , Duško Subić , Anđelo Guzijan , Daniel Miljanović , Miloš Borovčanin

Tekstilac: Aleksandar Simić (G) , Goran Galešić , Vide Ivanović , Dragan Jolović , Saša Đuričić , Danilo Živanović , Marko Janjušević , Ljubiša Reljić (K) , Đorđije Ajković , Miloš Čudić , Muamer Hamzić

Drina 2 : 1 Omarska
Sloga 0 : 1 Zvijezda 09
Sutjeska 1 : 1 Sloboda
Ljubić 3 : 2 Tekstilac
Podrinje 0 : 2 Krupa
Željezničar ST 1 : 0 Kozara