Medvedev nadigrao Zvereva nakon velike borbe

Danil Medvedev upisao je i drugu pobjedu na završnom Mastersu u Torinu. On je nakon velike borbe savladao Aleksandra Zvereva sa 2-1.

Medvedev je odlično otvorio susret te je poveo sa 3-0. Do kraja prvog seta čuvao je prednost brejka te je prilično rutinski dobio prvi set sa 6-3.

U drugom setu, obojica tenisera čuvala su svoje servise pa je o pobjedniku seta odlučivao taj brejk. Njega je dobio Nijemac sa 7-3. I u trećem setu, o pobjedniku je odlučivao taj brejk. Vodio je Zverev sa 4-2 ali je Medvedev preokretom poveo 6-4. Zverev je spasio meč lopte ali je treću Medvedev iskoristio te je sa 8-6 dobio taj brejk.

Medvedev ia dvije pobjede a Zverev pobjedu i poraz. U drugom meču crvene grupe, večeras se sastaju Hurkač i Siner.