Miroljubivo u Butmiru

Juniori Borca su u zaostalom meču poslednjeg 13. kola jesenjeg dela Premijer lige BiH remizirali (1:1) u gostima protiv Sarajeva, pa će zimovati na trećoj poziciji iza mostarskog Zrinjskog i tuzlanske Slobode.

U utakmici u kojoj su golove postigli igrači sa klupe poveo je domaćin u 60. minutu pogotkom Numanovića i taj rezultat je važio sve do 86. minuta kada je rezultat izjednačio rezervista Banjalučana Jovan Kuzmanović, a pre toga je u igru ušao u 82. minutu.

Sarajevo – Borac        1:1 (0:0)

Igralište: Kampa FK Sarajevo u Butmiru. Gledalaca: 50. Sudija: Benjamin Deljković (Sarajevo) . Strelci: Numanović u 60. minutu za Sarajevo, a Kuzmanović u 86. minutu za Borac. Žuti kartoni: Jovašević, Šahinović, Ališah (Sarajevo), Simunović, Dragoljić (Borac).

SARAJEVO: Šahinović , Jovašević , Larić , Hodžić , Alušah , Ramić , Bijelonja  (od 77. Mešić ), Viteškić  (od 46. Numanović ), Ljukovac  (od 69. Nurković ), Buljubašić (od 89. Tabaković ), Mulalić .

BORAC: Damjanović , Drča , Nikolić  (od 69. Marjanović ), Balić , Kulašin , Simunović , Jotić , Daničić  (od 62. Dragoljić ), Erić , Radović , Blagojević  (od 82. Kuzmanović).

Igrač utakmice: Luka Damjanović (Borac).

Radnik (B) 5 : 1 Rudar Prijedor
Zrinjski 2 : 1 Željezničar
Široki Brijeg 2 : 0 Krupa
Sarajevo 1 : 1 Borac
Mladost 0 : 2 Sloboda