Drina preduboka za Ljubić

Fudbaleri Drine na svom terenu u Zvorniku uspeli su doći do tri nova boda. Porazili su Ljubića sa 3:2, a gosti su prvi poveli. Strelac je bio u sudijskoj nadoknadi prvog dela Dejan Javorac.

Nije to obeshrabrilo domaćina pa su u nastavku golovima Markovića, Tadića i Damjanovića došli do 3:1. Poraz Ljubića ublažio je Jovan Milanović. Pogodio je mrežu Ružića u 73. minuti.

Drina – Ljubić 3:2 (0:1)

Zvornik: Stadion: Gradski stadion Zvornik. Gledalaca: 0. Sudije: Marko Maksimović (Modriča), Strijelci: Novica Marković 57', Matija Tadić 69', Srđan Damjanović 71', [FK Drina (Zvornik)]; Dejan Javorac 45', Jovan Milanović 73', [FK Ljubić (Prnjavor)]. Žuti kartoni:

Drina : Branislav Ružić (G) , Danijel Ćulum (K) , Dušan Ristović , Petar Gavrović (od 46' zamijenjen sa Matija Tadić), Stefan Rakić , Novica Marković (od 72' zamijenjen sa Borisav Erić), Ognjen Stjepanović (od 46' zamijenjen sa Srđan Damjanović), Jovan Zarić , Miloš Jokić , Stefan Knežević , Radovan Vasić

Ljubić: Mihajlo Dabić (G) , Boris Žižak , Boris Jagodić , Danko Segić (od 46' zamijenjen sa Jovan Milanović), Aleksandar Žižak (K) , Dragan Jugović (od 70' zamijenjen sa Branko Božić), Duško Subić , Stefan Grahovac , Dejan Javorac , Stefan Ćetojević , Luka Bobić

Drina 3 : 2 Ljubić
Sutjeska 2 : 1 Podrinje
Omarska 0 : 2 Borac
Zvijezda 09 6 : 0 Modriča Alfa
Sloboda 3 : 0 Budućnost
Tekstilac 2 : 0 Slavija