Vaterpolisti sjajno parirali šampionu pa posustali pred sam kraj

Vaterpolisti Borca sjajno su parirali Kalcitu iz Kamnika, aktuelnom šampionu Regionalne lige, sve do polovine posljednje četvrtine, kada su, nažalost, posustal.

Crveno-plavi su bili, na Gradskom olimpijskom bazenu, u zaostataku od jednog gola (5:6) polovinom odlučujućeg kvartala, ali su potom prvo “skrivili” peterac, koji su gosti pretvorili u gol, a zatim, nakon neiskorištenih napada, primili još dva gola, za konačnih 5:9.

Slijedeća utakmica 8.kola je na redu 02.04.2022. godine sa početkom u 19.00h u Banjaluci,  gdje će gost vaterpolistima Borca biti  ekipa Kopera. 

Povodom predstojeće utakmice pozivamo Vas na preskonferenciju u četvrtak 31.03.2022. godina u Sportbox cafe ( u sklopu  Nacionalnog teniskog centra Teniskog saveza Republike Srpske) sa početkom u 12.00h.   


XS SM MD LG XL XXL