Sloboda sigurna protiv Kozare

Duel Slobode i Krupe trebao je biti derbi, ali nije. Domaćin je bio bolji od gosta, diktirao igru i sve vrijeme kontrolisao rezultat.

Poveli su domaći golom Fontemaćija u 14. minuti, da bi nemanja Vejnović osam minuta prije kraja povisio na 2:0.

Treći gol Slobode djelo je Natana Kruza.

Sloboda (NG) – Kozara 3:0 (1:0)

Novi Grad. Stadion:  FK Sloboda N.Grad. Gledalaca: 300. Sudije: Velimir Drinić (Modriča), Strijelci: Juan Jose Fontemachi 14', Nemanja Vejnović 82', Nathan Crepaldi Da Cruz 84', [FK Sloboda (Novi Grad)]; Žuti kartoni: Savo Veljkić 8', Drago Maksimović 56', Luka Đurić 66', Srđan Modić 71', [FK Kozara (Gradiška)];

Sloboda: Stefan Todorović (G) , Nemanja Vejnović , Mateja Dodig (K) (57. Semir Tiro), Franco Alexis Abrego (89. Lazar Radišić), Nathan Crepaldi Da Cruz (86. Mujo Smajić), Filip Račić , Edin Kesić , Juan Jose Fontemachi , Tarik Saletović , Marin Samardžić , Adi Alić (89. Armando Bobaj)

Kozara: Srđan Modić (G) , Filip Šćekić , Savo Veljkić (89. Salvador John Pliego), Dejan Glišić (85. Aleksandar Komlenić), Aleksandar Malbašić (K) , Srboljub Jandrić , Slaviša Pejić (85. Bane Matić), Luka Đurić (77. Sergej Govedarica), Drago Maksimović (77. Aljosa Blagojevic), Aleksa Raca , Duško Pepić

Slavija 4 : 0 Ljubić
Drina 0 : 1 Radnik
Željezničar 2 : 1 Famos
Rudar Prijedor 1 : 1 Sutjeska
Sloboda (MG) 1 : 1 Tekstilac
Zvijezda 09 2 : 1 Laktaši