Novi gol Mitrovića

Fudbaleri Totenhema pobedili su Fulam na svom terenu sa 2:1 u utakmici šestog kola Premijer lige.

Totenhem je do prednosti je došao u 40. minutu preko Hojbjerga.

Hari Kejn je povisio u 75. minutu, a poraz gostiju je ublažio, predivnim golom, Aleksandar Mitrović u 83.

Mitrović je postigao šesti gol u sezoni, a ispred njega je samo nestvarni Erling Holand koji je postigao tri više.

Spektakularan meč su odigrali Brentford i Lids.

Domaćin je poveo sa bele tačke u 30. minutu, siguran je bio Toni.

Isti igrač je povisio u 43, a Sinistera je smanjio u nadoknadi.

Toni je kompletirao het-trik u 58. minutu, a goste je malo razdrmalo isključenje trenera Džesija Marša.

Roka je smanjio u 79. minutu, ali je nada ugašena već u narednom napadu, kada je mrežu zatresao Mbeumo.

Konačan rezultat postavio je Visa u sudijskoj nadoknadi.

U drugom današnjem londonskom derbiju, Čelsi je sa 2:1 savladao Vest Hem.

Svi golovi su viđeni u drugom delu igre, a gosti su došli do prednosti preko Antonija u 62. minutu.

Čilvel je doneo izjednačenje, a Haverc u 88. minutu preokret.

Tu nije bio kraj uzbuđenjima, pošto je Korne u 90. minutu postigao gol, ali je poništen posle gledanja snimka, zbog prekršaja.

Njukasl i Kristal Palas su odigrali bez golova, dok je Vulverhempton bio bolji od Sautemptona sa 1:0.

Bornmut je posle preokreta savladao Notingem Forest sa 3:2.

"Šumari" su na poluvremenu imali prednost od dva gola, pošto su Kujate i Džonson zatresli mrežu.

Ipak, u nastavku potpuni preokret - Biling je smanjio, Solanke izjednačio, a Džejdon Entoni u 87. doneo gostima važnu pobedu.

Mančester siti nije uspeo da se popne na prvo mesto na tabeli Premijer lige.

Izabranici Pepa Gvardiole odigrali su nerešeno na gostovanju u Birmingemu kod Aston Vile.

Haland je postigao gol za "građane" u 50. minutu, ali je Bejli u 74. postavio konačnih 1:1.