Kozara bolja od Višegrada

Rukometaši Kozare iz Kozarske Dubice nanijeli su prvi poraz u sezoni Višegradu kojeg su dobili sa 39:35. Jedan od glavnih kreatora ovog trijumfa bio je sjajni Dario Đenadija koji je postigao 11 golova, dok je sedam dao Aleksej Petković.

Imali su gosti u svom timu izuzetno raspoloženog Đorđa Babića koji je meč okončao sa nevjerovatnih 15 pogodaka. Ovaj sjajni rukometaš bio je prosto nerješiva enigma za domaće, ali njegovi golovi nisu bili dovoljni da se kuži u Viešgrad vrate neporaženi.

U drugom derbiju 4. kola m:tel Prve lige vrijedi spomenuti podjelu bodova između Dervente i Mladosti. Gosti iz Banjaluke bili su bliži trijumfu. Vodili su poslije prvog poluvremena sa tri gola razlike, 13:10, ali su sve to „prosuli“ u nastavku. Domaći su do remija stigli zahvaljujući pogotku u posljednjoj sekundi kojeg je postigao Zvjezdan Sibinčić.

Bijeljina 35 : 33 Višegrad
Kotor Varoš 21 : 25 Mladost
Slavija 30 : 24 ORK Borac
Glasinac 21 : 28 Derventa
Kozara (G) 33 : 32 Kozara (KD)
Sloga 28 : 24 Drina