U subotu 22. oktobra se igra šest utakmica 11. kola m:tel Prve lige FBiH, u Travniku pretposljednja istoimena ekipa, 9 bodova, je domaćin devetoplasiranom Goraždu, koji ima četiri boda više od Travničana.
Fenjeraš bihaćko Jedinstvo će ugostiti drugoplasirani sastav OFK Gradine. Simm Bau će imati priliku kao domaćin zabilježiti petu pobjedu a protivnik je Tomislav, hadžićki Radnik koji je u dnu tabele na svom travnjaku igra sa tešanjskim TOŠK – om, dok će biti zanimljivo u Banovićima gdje sedmoplasirana Budućnost čeka lidera na tabele gabelski GOŠK.
U Lukavcu povratnik u prvoligaško društvo Radnički , 12 bodova za rivala iima četvrtoplasirano gračaničko Bratstvo 17 bodova.
Ovo kolo će nedjeljnim susretima 23. oktobra završiti, Mladost DK protiv kakanjskog Rudara i olovska Stupčanica protiv Zvijezde iz Gradačca.
Subota 22. oktobar u 14:30 sati,
Travnik : NK Travnik - FK Goražde ,stadion „ Pirota„ glavni sudija : Semir Sarajkić (Sarajevo), pomoćnici: Edin Zjakić (Bihać) i Adnan Arfadžan (Jablanica), Haris Halkić (Sanski Most), delegat : Ivo Karačić (Biletić Polje ), posmatrač suđenja : Muamer Bureković (Zenica) .
Magjaj : BFK Simm Bau - NK Tomislav , Gradski stadion Maglaj , Igor Popović (Busovača), Antonio Marčinko (Čitluk) i Boris Bilješko (Novi Travnik) , Sandi Ljevo (Mostar) , Ekrem Bratić (Bosanska Krupa), Jasmin Topić (Cazin) .
Hadžići : FK Radnik - NK TOŠK , Gradski stadion , Suad Nurić (Gračanica), Sehmin Hakalović (Konjic) i Muris Mehinović (Lukavac) , Osman Hodžić (Doboj Istok ), Vukašin Lušija (Busovača), Anto Sučić (Nova Bila).
Lukavac : FK Radnički - NK Bratstvo , stadion „Jošik“, Filip Antić (Orašje), Filip Jarić (Brčko) i Perica Maskaljević (Donja Mahala) , Edin Osmanović (Kalesija) , Mirsad Džuzdanović (Živinice ) , Eldis Prošić (Cazin) .
Banovići : FK Budućnost - NK GOŠK , stadion FK „Budućnost“ Banovići, Antonio Tomić (Kreševo), Almir Huskić (Bugojno) i Marko Grebenar (Livno), Samir Kapo (Kakanj), Admir Zilkić (Tešanj ), Gojko Bandić (Grude) .
Bihać : NK Jedinstvo – OFK Gradina , stadion „Pod boričima“ , Armin Kukić (Bugojno), Selmin Osmančević i Mirza Fetić, Aldin Sofić svi Zenica , Karlo Jurišić (Posušje), Sead Muratović (Goražde).
Nedjelja, 23. oktobar u 14:30 sati,
Doboj Kakanj : FK Mladost – FK Rudar Kakanj , Gradski stadion Doboj Kakanj, Ernis Džemidžić (Goražde), Sanel Grljević (Mostar) i Ivo Maglica (Livno), Drago Tabak (Tomislavgrad), Mato Itrić (Brčko), Tarik Kećo (Sarajevo).
Olovo : NK Stupčanica – NK Zvijezda , Gradski stadion Olovo, Amin Efendić, Eldar Parla i Alen Gluho oba Sarajevo , Juraj Kovčić (Prud), Mensud Drljević (Goražde), Luka Gašić (Gornji Svilaj).
Goražde | 4 : 1 | Jedinstvo |
Stupčanica | 3 : 0 | Radnički |
Travnik | 4 : 0 | Mladost |
Zvijezda | 2 : 1 | Radnik |
Gradina | 5 : 3 | Simm-Bau |
Bratstvo | 1 : 3 | Budućnost |
Rudar | 2 : 1 | GOŠK |
TOŠK | 2 : 0 | Tomislav |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | GOŠK | 30 | 19 | 7 | 4 | 64 | |
2 | Stupčanica | 30 | 16 | 4 | 10 | 52 | |
3 | Budućnost | 30 | 14 | 8 | 8 | 50 | |
4 | Goražde | 30 | 14 | 7 | 9 | 49 | |
5 | Zvijezda | 30 | 14 | 5 | 11 | 47 | |
6 | Gradina | 30 | 14 | 5 | 11 | 47 | |
7 | Tomislav | 30 | 12 | 7 | 11 | 43 | |
8 | Rudar | 30 | 13 | 4 | 13 | 43 | |
9 | TOŠK | 30 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
10 | Simm-Bau | 30 | 9 | 12 | 9 | 39 | |
11 | Jedinstvo | 30 | 11 | 4 | 15 | 37 | |
12 | Bratstvo | 30 | 10 | 6 | 14 | 36 | |
13 | Mladost | 30 | 10 | 6 | 14 | 36 | |
14 | Radnik | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | |
15 | Travnik | 30 | 10 | 1 | 19 | 31 | |
16 | Radnički | 30 | 6 | 6 | 18 | 24 |