GOŠK siloviti u Banovićima, Bratstvo uvjerljivo u Lukavcu

Budućnost - GOŠK 0:3

Odigrano je šest utakmica 11. kola m:tel Prve lige FBiH, U Travniku u 11' Goražde je  golom Konjalića u 10' povelo 0:1, u nadoknadi izgubljenog vremena Sinan Ramović je pogodio za 0:2, u drugom poluvremenu Bilali je u 59' povećao na 0:3, a Rosić je u 87' postavio konačnih 1:3.

Derbi u Banovićima su odigrali domaća Budućnost i vodeći GOŠK. Gost  je golom Šute u 61' poveo rezultatom 0:1, Isti igrač je 85' povećao na 0:2, da bi Hasukić u nadoknadi postavio konačnih 0:3.

U Bihaću Jedinstvo je već  u 3' minuti preko Bandića u susretu protiv drugoplasirane Gradine steklo prednost 1:0, u 19' Luka Merdović je povećao prednost domaćih na 2:0, minutu prije kraja prvog poluvremena Selman je smanji prednost domaćih 2:1

Simm  Bau je u Maglaju ugostio Tomislava koji je u sedmoj minuti golom  Petra Banović stekao prednost 0:1, u drugom   dijelu utakmice Vasiljević je izjednačio u 66', 1:1, da bi Sažić svojom golom u 80' donio tri velika boda domaćem sastavu 2:1,

U Hadžićima Radnik je ugostio tešanjski TOŠK, u prvom poluvremenu mreže su mirovale, da bi Dervišagić u ' donio radost za vođstvo Radnika

U Lukavcu u duelu između domaćeg Radničkog i Bratstva iz Gračanice, Hadžimujić je svojim  golom u 17 minuti doveo Bratstvo u prednost 0:1, Mujkić u 88' pogađa za 0:2, a Aljić u 90+3 postavlja konačnih 0:3.

Rezultati,

Travnik  :  NK Travnik - FK Goražde ¸1:3 (Rosić 87' /Konjalić 10' Ramović 45+1' Bilali 59')  ,

Bihać : NK Jedinstvo – OFK Gradina 4:1 (Bandić 3' 68' Merdović 19' Jusić 72'/Selman 44'),

Maglaj : BFK Simm Bau – NK Tomislav 2:1 (Vasiljević 66' Sažić 80'/  Banović 7' ),

Lukavac  : FK Radnički - NK Bratstvo 0:3 (Hadžimujić 17' Mujkić 88' Aljić 90+3),

Hadžići : FK Radnik - NK TOŠK  1:0 (Dervišagić 33' ),

Banovići :FK Budućnost -  NK GOŠK   0:3 ( Šuta 61' 85' Hasukić 90+1').

Nedjelja , 23. oktobar u 14:30 sati,

Olovo : NK Stupčanica – NK Zvijezda,

Doboj kod Kaknja : FK Mladost – FK Rudar.