GOŠK
U subotu u nedjelju igraju se utakmice 14. kola m:tel Prve lige FBiH, lider na tabeli gabelski GOŠK u nedjelju je gost tešanjskog TOŠK – a, drugoplasirani kakanjski Rudar je domaćin banovićkoj Budućnosti.
Gračaničko Bratstvo je domaćin sastavu Simm Bau, a gradačačka Zvijezda će ugostiti bivšeg premijerligaša Mladost DK.
U Travniku bivši članovi elite bh. fudbala su pri samom dnu tabele, a g ost im je lukavački Radnički, dok derbi začelja igraju dvije posjednjeplasirane ekipe u Olovu Stupčanica će ugostiti bihaćko Jedinstvo, obje ekipe imaju po 11 bodova.
U Srebreniku ekipa OFK Gradina čeka Radnika iz Hadžića, a sedmoplasirano Goražde je domaćin ekipi Tomislava.
12 . novembar u 13:30 sati,
Gračanica : NK Bratstvo - BFK Simm Bau , Gradski stadion „Luke“ glavni sudija : Semir Sarajkić (Sarajevo), pomoćnici : Sanel Grljević (Mostar) i Anis Kalajdžić (Mostar), Amin Efendić (Sarajevo), delegat : (- ), posmatrač suđenja : Jasmin Topić (Cazin) .
Travnik : NK Travnik – FK Radnički , stadion „Pirota“ , Aldin Sofić (Zenica), Josip Begić (Posušje) i Amir Hušidić (Velika Kladuša) , Ajdin Baručija (Zenica) , (- ), Goran Paradžik (Ljubuški .) .
Gradačac : NK Zvijezda - FK Mladost , Gradski stadion „Banja Ilidža“, Antonio Tomić (Kreševo), Hasan Nanić (Bužim) i Mirza Čehaja (Goražde) , Ernis Džemidžić (Goražde) , (- ) , Besim Dervišbegović (Orašje) .
Srebrenik : OFK Gradina - FK Radnik , Gradski stadion , Juraj Kovčić (Prud), Perica Maskaljević (Donja Mahala) i Filip Jarić (Brčko), Iliji Orkić (Matići), (- ), Boro Matan (Livno) .
Goražde : FK Goražde - NK Tomislav , stadion „Midhat Drljević“ , Suad Nurić (Gračanica), Enis Đulović (Tuzla) i Selmin Osmančević (Zenica) , Nihad Ljajić (Sarajevo), (- ), Emir Alečković (Sarajevo).
Kakanj : FK Rudar - FK Budućnost , Gradski stadion Kakanj, Jure Delić (Mostar), Marko Blažević (Mostar) i Mihret Zlatić (Brčko), Mario Pejić (Grude), (- ), Ibrahim Hasanbegović (Sarajevo),
Nedjelja, 13. Novembar u 13:30 sati, ,
Olovo : NK Stupčanica –NK Jedinstvo , Gradski stadion Olovo, Ermin Hadžović, Mirza Tičić i Anis Zukić svi Sarajevo, Filip Antić (Orašje), (- ), Sead Muratović (Goražde).
Tešanj : NK TOŠK - NK GOŠK , Gradski stadion Tešanj, Drago Tabak (Tomislavgrad), Boris Bilješko i Arudin Zsimović oba Novi Travnik, Igor Popović (Busovača), (- ), Ahmet Ibranović (Gradačac).
Goražde | 4 : 1 | Jedinstvo |
Stupčanica | 3 : 0 | Radnički |
Travnik | 4 : 0 | Mladost |
Zvijezda | 2 : 1 | Radnik |
Gradina | 5 : 3 | Simm-Bau |
Bratstvo | 1 : 3 | Budućnost |
Rudar | 2 : 1 | GOŠK |
TOŠK | 2 : 0 | Tomislav |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | GOŠK | 30 | 19 | 7 | 4 | 64 | |
2 | Stupčanica | 30 | 16 | 4 | 10 | 52 | |
3 | Budućnost | 30 | 14 | 8 | 8 | 50 | |
4 | Goražde | 30 | 14 | 7 | 9 | 49 | |
5 | Zvijezda | 30 | 14 | 5 | 11 | 47 | |
6 | Gradina | 30 | 14 | 5 | 11 | 47 | |
7 | Tomislav | 30 | 12 | 7 | 11 | 43 | |
8 | Rudar | 30 | 13 | 4 | 13 | 43 | |
9 | TOŠK | 30 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
10 | Simm-Bau | 30 | 9 | 12 | 9 | 39 | |
11 | Jedinstvo | 30 | 11 | 4 | 15 | 37 | |
12 | Bratstvo | 30 | 10 | 6 | 14 | 36 | |
13 | Mladost | 30 | 10 | 6 | 14 | 36 | |
14 | Radnik | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | |
15 | Travnik | 30 | 10 | 1 | 19 | 31 | |
16 | Radnički | 30 | 6 | 6 | 18 | 24 |