Pobjeda Tomislava u Goraždu, Radnika u Srebreniku, Radničkog u Travniku

Radnik, Hadžići

Prvi gol u 14. kolu postignut je u Gradačcu kada je Fačić u 20 ' doveo Zvijezdu u prednost 1:0 protiv Mladosti, šest minuta kasnije isti igrač je povećao na 2:0. U drugom poluvremenu Mujagić je u 61 ' povećao na 3:0, a Mikić u 75 '  postavio konačnih 4:0.

U Srebreniku Radnik iz Hadžića prvi  je stekao prednost protiv Gradine u 31 ' golom Alijua 0:1, da bi Oputa u 37 ' povećao na 0:2, Kešetović je u 48 ' smanjio na 1:2, da bi Harbaš u 77 ' riješio sve dileme oko pobjednika 1:3 za goste iz Hadžića.

U Goraždu u duelu istoimene ekipa i Tomislava, Bešlić je u 35 ' pogodio za 0:1, da bi Hasanović u nadoknadi izgubljeng vremena golom Hasanovića izjednačio na 1:1. U 60 ' Nikola Šiško je doveo goste u prednost 1:2, da bi Petar Banović u 67 ' postavio konačnih  1:3

U Travniku u duelu bivšeg premijerligaša i Radničkog iz Lukavca gosti su preko Nedima Dautovića u 53 '  stekli prednost za 0:1 za na kraju  veoma vrijednu pobjedu.

U Gračanici domaća ekipa Bratstva ugostila je ekipu Simm Bau  koju je minimalno savladala golom Dušana Ristovića u 77 ' 1:0.

U Kaknju domaći Rudar je ugostio banovićku Budućnost, gosti su golom Trumića u 43 ' stekli rezultatsku prednost 0:1, da bi Žerić dvije minute kasnije izjednačio na 1:1, što je i krajnji rezultat.

Rezultati,

Travnik : NK Travnik - FK Radnički 0:1 ( Dautović 53 ' ),

Gradačac  : NK Zvijezda -  FK Mladost DK 4:0 ( Fačić 20 ' 26 ' Mujagić 61' Mikić  75'),

Srebrenik : OFK Gradina - FK Radnik 1:3 (Kešetović 48 ' / Aliyu 31 ' Oputa '37  Harbaš 77 ') ,

Gračanica : NK Bratstvo - BFK Simm Bau 1:0 ( Ristović 77  ' ),

Goražde : FK Goražde  - NK Tomislav 1:3 (Hasanović 45 + 1' /Bešlić 35 ' Šiško 60 ' Banović 67 ' )

Kakanj  : FK Rudar  - FK Budućnost 1:1 (Žerić 45 ' / Trumić 43 ').

Nedjelja, 13. novembar u 13:30 sati,

Tešanj : NK TOŠK – NK GOŠK ,

Olovo : NK Stupčanica – NK Jedinstvo.