Komšije u Čelincu podijelile bodove

U duelu dva komšijska kluba u Čelincu između domaćeg istoimenog tima i Progresa iz Kneževa nije bilo pobjednika, susret je završen neriješenim rezultatom 1:1 (1:1).

Poveli su gosti iz Kneževa u 15. minutu golom Miljana Budića iz kaznenog udarca, a izjednačio je Ognjen Bosančić u 35. minutu. U nastavku susreta nije bilo više pogodaka iako je bilo prilika na obje strane.

Čelinac – Progres    1:1 (1:1)

Stadion: Sportski centar u Čelincu. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Radulović (Prnjavor). Strijelci: 0:1 M. Budić (15 – penal), 1:1 Bosančić (35). Žuti kartoni: Bosančić (Čelinac), Đuranović, Đukarić, Barišić, Trifković (Progres).
ČELINAC: Jović, Rađenović, Amidžić, Dubravac (od 89. Gavrić), Kuzmanović, Tomić, Jusić, Bajić, Bosančić, Krminac (od 88. Orašanin), Babić (od 76. Subić).
PROGRES: Dukić, Barišić, Tepić, Kutić, Trifković, Nikić (od 78. Vidović), M. Budić, P. Budić, Đukarić, Đuranović, Svjetlanović.