Težak poraz Romanije

Sloboda, Mrkonjić Grad - Romanija 4:0

Fudbaleri mrkonjićke Slobode Nova banka na "Lukama" su ubjedljivo savladali Romaniju sa 4:0.Pobjeda domaćih fudbalera je zaslužena i mogla je biti ubjedljivija, da su napadači bili precizniji.

Gosti za 90 minuta, nisu uspjeli ni jednom da ozbiljnije ugroze domaćeg golmana Vukovića.

Sloboda je povela u 11. minutu golom Babića. Nakon sjajne akcije Luisa, momka koji je postao novi ljubimac Slobodinih navijača.

Na 2:0 povisio je u 19. minutu Danilović. Nenad je izveo korner, a štoper domaće ekipe glavom smjestio loptu u mrežu Lučića. Sloboda do trećeg gola dolazi u 33. minutu, a strijelac je Babić.

Sudbinu gostiju u 70. minutu, sjajnim golom zapečatio je Zekanović. On je nakon sola prodora, po desnoj strani majstorski šutirao i pogodio za 4:0, za ubjedljivu pobjedu svog tima.

Sloboda – Romanija 4:0 (3:0)

Mrkonjić Grad. Stadion: Luke. Gledalaca: 180. Sudije: Marko Maksimović (Modriča) [Glavni], Slaviša Gligorić (Doboj) [Pomoćnik], Bojan Maksimović (Modrića) [Pomoćnik], Strijelci: Marko Babić 12', Ilija Danilović 20', Marko Babić 33', Predrag Zekanović 67', [Sloboda (Mrkonjić Grad)]; Žuti kartoni: Duško Mitrić 61', [Sloboda (Mrkonjić Grad)]; Bogdan Simanić 2', [Romanija (Pale)];

Sloboda: Đorđe Vuković (G) , Ilija Danilović , Luka Bobić , Ljubiša Nikodinović (81. Ognjen Soldat), Predrag Zekanović , Timar Demar Lewis (81. Siniša Lazendić), Duško Mitrić (K) , Juan Jose Fontemachi (81. Vladan Todorović), Vasilije Jotić (67. Aleksandar Gavrić), Marko Babić (62. Danko Radić), Milan Nenad

Romanija : Mladen Lučić (G) (K) , Strahinja Čvoro (46. Dejan Đerić), Novica Elek , Lazar Babić , Bogdan Simanić (46. Tarik Kareem), Marko Radosavljević , Borislav Cicović , Milutin Torbica (85. Marko Blagojević), Muzafer Ivković , Jovica Dačević (46. Strahinja Pekić), Sreten Milošević (81. Borislav Otović)

Sloboda 4 : 0 Romanija
Rudar Prijedor 3 : 2 Velež
Slavija 1 : 1 Ljubić
Modriča 1 : 2 Radnik
Kozara 2 : 1 Željezničar
Borac 2 : 0 Sutjeska