Jedinstvu komšijski derbi, Zadrugar poražen u prvoj drugoligaškoj utakmici

Zadrugar nije krenuo najbolje

Jedinstvo iz Broca je u komšijskom derbiju savladalo Zadrugar iz Donjeg Crnjelova 4:1 u prvoj drugoligaškoj utakmici ekipe Zadrugara.

Poslije 0:0 nakon prvog poluvremena, u nastavku susreta kiša golova. Igrala se 51. minuta kada Aleksandar Mitrović dovodi goste u vodstvo. Radost je, ipak, potrajala svega dvije minute jer Nemanja Marić pogađa za 1:1, a onda potpuni preokret donosi Mihajlo-Vuk Lazić.

U 64. minuti Lazić je pogodio i po drugi put mrežu Joksimovića, da bi tačku na i stavio Uroš Račanović u 84. minuti.

JEDINSTVO (B) - ZADRUGAR 4:1 (0:0)
Stadion u Brocu
Gledalaca: 120
Sudija: Marko Lazarević (Čelopek)
Strijelci: 0:1 Mitrović 51, 1:1 Marić 53, 2:1 Lazić 60, 3:1 Lazić 64, 4:1 Račanović 84
Žuti kartoni: Ružičić, Perković (Jedinstvo), Klasanović (Zadrugar)

JEDINSTVO: Đorđić, Račanović (od 87. Božić), Perković, Pavlović, Lukić, VAsilić (od 85. Blagojević), Kalajdžić, MArić, Krsmanović (od 87. Mionić), Mitrović (od 46. Ružičić), Lazić (od 85. Simić)

ZADRUGAR: Joksimović, Maletić (od 46. Pavić), Matović, Klasanović (od 83. Jelić), Đokić, Mitrović, Marko Maksimović (od 65. Mario Maksimović), Vuković (od 65. Marković), Karaman, Jolović, Bajić

Jedinstvo (B) : Vlasenica
Drina HE 1 : 0 Guber
Mladost (R) : Podrinje
Jedinstvo (R) : Proleter
Stakorina : Zadrugar