Juniori Famosa poraženi u ludoj utakmici, Samardžija donio pobjedu kadetima

Juniori i kadeti Famosa iz Vojkovića su u 6. kolu Omladinske lige BiH grupa "Centar 1" gostovali kod Stupčanice u Olovu, te su ostvarili polovičan učinak.

Juniori su odigrali nevjerovatno ludu utakmicu u kojoj je viđeno sve i svašta. Domaći već u petoj minuti ostaju sa igračem manje nakon što Enis Čelik pravi penal i dobija crveni karton. Uslijedila su četiri gola Nikše Tomaševića i Famos je imao u 52. minutu velikih 4:1. Ipak, onda slijedi crna rupa i za devet minuta primaju tri gola, domaći se sa igračem manje vraćaju na 4:4, a onda u sudijskoj nadoknadi vremena golom Karavdića i dolaze do pobjede 5:4.

Kadeti su slavili 1:0 golom Pavla Samardžije.

STUPČANICA - FAMOS (V) 5:4 (1:3) JUNIORI
Stadion "Danac", Olovo
Gledalaca: 40
Sudija: Amar Kapo (Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Tomašević 6p, 1:1 Jusić 20, 1:2 Tomašević 34, 1:3 Tomašević 41, 1:4 Tomašević 52, 2:4 Smajić 55, 3:4 Doljančić 58, 4:4 Karavdić 64, 5:4 Karavdić 90+3
Žuti kartoni: Fazlović, Kladanjčić, Dedić (trener) (Stupčanica), Brezo, Šikuljak, Tomašević, Vujadin, Drinjak (trener), Koprivica (sl.predstavnik) (Famos)
Crveni kartoni: Enis Čelik (Stupčanica) 5

STUPČANICA: Muftić (od 54. Jamaković), Kopić (od 54. Smajić), Čelik, Karavdić, Jusić, Doljančić, Isen, Kapetanović, KLadanjčić, Šišić, Fazlović (od 46. Karahmetović)

FAMOS: Lakić, Ma. Vukadin, Šikuljak, Tomašević, Ančić, Milidragović, Mastilo (od 35. Leka), Brezo (od 75. Todorović), Vujadin,  Buljević, Mičić

STUPČANICA - FAMOS 0:1 (0:1) KADETI
Gledalaca: 20
Sudija: Jasmin Beća (Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Samardžija 8
Žuti kartoni: Kljuno (Stupčanica)/ Knežević, Tomašević, Močević (Famos)

STUPČANICA; N. Smajić, Turbić, Bećirović (od 67. Hodžić), A.Sokolar (od 67. Avdibašić), Kupusović (od 67. Delić), Alispahić (od 64. M. Sokolar), H.Manso, Džaferagić, A. Manso (od 64. Dramalija), Kljuno (od 61. Avdanović), A. Smajić (od 61. Bešlija)

FAMOS: Balić, Tomašević, Radovanović, Simić (od 59. Hrkalo), Knežević (od 66. Majmunović), Moćević, Remić, Trapara, Samardžija, Škobo, Tomić

Sarajevo : Željezničar Sport team
Sloboda : Radnik (H)
Krupa : Željezničar
Zrinjski : Radnik (BN)
Tuzla City : Široki Brijeg
Zvijezda 09 : Kozara
Velež : Borac