Zadrugar u sudijskoj nadoknadi do boda na Sokocu, teška povreda Jelića obilježila meč

Fudbaleri Glasinca i Zadrugara podijelili su po bod u zaostaloj utakmici 4. kola Druge lige Republike Srpske grupa "Istok" odigravši na Bari 2:2.

Krenulo je idealno po Sokočane koji sa dva brza gola nakon 11 minuta imaju 2:0. Strijelci su bili Siniša Škobo i Luka Novosel.

U drugom dijelu prvog poluvremena ipak gosti uspjevaju da prenesu težište igre na protivničku polovinu, pa u 37. minuti dolaze do gola preko Cvijetina Pavića i polove prednost, te se sa 2:1 odlazi na pauzu.

U 74. minuti nažalost scene koje ne želimo gledati. Poslije klizećeg starta Predraga Pajevića mladom Slobodanu Jeliću je stradala noga. Išao je Pajević na loptu jakim intezitetom, Jelić izmiče loptu, ali ne i nogu. Sudija Dejan Popović iz Trebinja nije pokazao ni faul, što je izazvalo revolt gostiju iz Donjeg Crnjelova, koji su najavili da će se ovim pozabaviti nakon utakmice.

Po nastavku susreta malo kome je bilo do fudbala, ali smo ipak vidjeli gol i to u mreži domaćina. Igrala se šesta minuta nadoknade kada je pogodio Nemanja Matović.

Vrijedi istaći, a tu reakciju su pohvalili i gosti, i da su domaćini odmah organizovali prevoz mladog fudbalera u bolnicu na Koševu, kao i troškove u bolnici koji nastanu.

GLASINAC - ZADRUGAR 2:2 (2:1)