U Trebinju nevrijeme prekinulo utakmicu

U susretu 8. kola  Prve lige Republike Srpske danas su se u Trebinju na Policama sastala dva hercegovačka kluba, Leotar i Velež iz Nevesinja.
Utakmica je prekinuta u 76. minuti kada je zbog jakog nevremena sudija Domazet poslao igrače u svlačionicu, s obzirom da vjetar i obilna kiša nisu omogućili nastavak utakmice, a odigrano je 80% susreta, utakmica će biti registrovana postignutim rezultatom.
Leotar je nastupio u jednom kombinovanom sastavu, a sa klupe ih je predvodio sportski direktor Siniša Berdović jer su na predhodnom domaćem meču sa Radnikom isključeni glavni i pomoćni treneri Oleg Ćurić i Ano Ramić, pa su oni meč posmatrali sa tribina.
Odmah na početku meča, tačnije u 2. minutu, Leotar iz jedne akcije dolazi u vođstvo, a strelac je Ammar Đuderija.
Igrala se 25. minuta kada Leotar povećava prednost na 2:0, nakon kornera, najveći u skoku je bio Darko Đajić i matirao golmana Veleža Mića Vukanovića.
Danas razigrani Ammar Đuderija pogađa prečku u dva navrata i to u 29. i 31. minuti.
Sa prednošću Leotara od 2:0 otišlo se na odmor.
Tek što je krenulo drugo poluvrijeme, a igrao se 47. minut sjajan pogodak iz slobodnog udarca sa oko 20 metara postigao je igrač Veleža Harun Abaza.
Trebinjci preko Cmiljanovića u 62. minuti, po treći put pogađaju prečku sa oko 18. metara.

Do pomenutog 76. minuta se igralo uglavnom na sredini terena, kada je sudija Domazet odlučio sa pomoćnicima da prekine utakmicu koja nije imala uslova da se nastavi.

Sloboda : Radnik
Željezničar : Ljubić
Sutjeska : Velež
Omarska : Romanija
Famos : Rudar Prijedor
BSK 1 : 2 Slavija
Laktaši : Modriča
Leotar : Kozara