Jahorina u prvoj prijateljskoj utakmici bolja od Varde HE

Košarkaši Jahorine su u prvom pripremnom meču savladali Vardu HE u Palama 85:74 nakon produžetka.

Bolje je u ovaj meč ušla gostujuća ekipa, koja iza sebe već ima odigrane prijateljske utakmice i to se negdje osjetilo u samoj igri. Na prvu obaveznu pauzu su odnijeli +6, 18:12, a na poluvremenu su imali +3, 37:34.

U nastavku susreta potpuni egal, te na kraju 74:74 i otišlo se u produžetke.

U dodatnih pet minuta na terenu postoji samo jedna ekipa, i Jahorina serijom 11:0 dolazi do pobjede 85:74.

Najefikasniji u domaćem timu bio je Luka Kusmuk sa 20 ubačenih poena, dok je Leondre Vošington ubacio 17. Kod gostiju, Rajko Spasojević je ubacio 18 poena, a Nemanja Stanimirović 14.

JAHORINA - VARDA HE 85:74